Steyr

Moje misljenje:Neverujem ni jednom od preprodavaca masina,svi nesto brljaju.

- - - - - - - - - -

Kod Ace svi skoro malo sati imaju,kako da ne
 
Isto kao i svuda.Traktor sa malim brojem radnih sati preko košta pozamašnu sumu koju je retko ko spreman da izdvoji.Većina može da vidi da su ovde polovni traktori jeftiniji nego preko a to je samo dokaz kakvi sve grobovi ovde stižu.
 
Poslednja izmena:
Pre neki dan prodao sam traktor koji mi je bio na tablice u CH. Ja sam ga koristio nekih 6 meseci i poso sam snjim oko 1000km. Lepo mi je sluzio za transport.Evo neke slike. Ovaj traktor je ostao u CH


kqlub.jpg
295qrnn.jpg
 
Ja ne znam nista o zapadnim traktorima ali znam da ovaki na slici bi mi lego ko samar budali ili neki od 100-11o ks ali cena sexa keve to je strasno ,ali kad bi kupovao nov i imam para bez razmisljanja steyr
 
Kupio sam pre neki dan Steyr 8140. Pa ako neko ima isti ili slican. Neka kaze prednosti i mane.
 
Ma kakvi pogresio ni slucajno,samo mala sugestija ovo pitanje si trebao postaviti pre kupovine,sad i nije tako bitno kakve su prednosti i mane:haha:Neka te dugo sluzi a neko od kolega ce se javiti i reci sta znaju o tom traktoru.
 
Mislim da ga ima STEVA1984,ako nije isti slican je .Jel to onaj za 6500.
 
Koliki pritisak ulja treba da bude kod steyra 6 cilindra. Kada ga upalim. On malo podigne skalu, a kada dam gas bude na pola. Ali nema brojke...
 
Mogu se naci dijelovi za steyr-a ,al su skupi ko dragi kamen.. Mislim da je steyer jedan od najskupljih traktora za odrzavanje i popravak.Prednost im je sto se bas i nekvare lako.
 
Jos kad sam se javio sam rekao da je vrlo mnogo. Tako to ide u makedonij, donose stare krseve iz inostranstva i ovde prodaje ga ko da je doneo iz pogone fabrike. Jos gore je ako sa taj krs ide sa kasikom, onda se na cena dodaje par hiljadu eurica. Sta mislite da mu ponudim nekih 3500-4000 eura za ovaj? Ne da ce ga da, ali ipak vredit probati
 
Nemozes da mu nudis 4000e jer taj traktor vredi mnogo vise u inostranstvu. Znaci put+carina i ostale dazbine , plus i taj lik mora da zaradi 1000 na njemu. Znaci to ti je tu negde. Nego vidi ti snjim da ti on spusti nesto ako moze. A ima tu jos nesto: makedonci i siptari najbolje placaju male traktore ( najjaci su sa cenama) , verovatno da je trziste takvo.
 
Nazad
Vrh