Steyr

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
30.438
Lokacija
Adasevci-Zapadni Srem
Dobri stari Stajeri su se pojavili u mom selu pre ~25-30g(ovo je caletova prica) kada je on isao u srednju tad je nasa ekonomija seoska imala stajere i bili su nepoderivi i dobri radnici.
Posle je stigla serija koja je imala iste i prednje i zadje gume(nisu bili zglobni) i pokazali su se kao losi.
Od onda im se gubi svaki trag.
Prosle zime je ujak uzeo stajera ~90god i 110-130ks ~12000e uvezen "kao za njega"

Pre par dana je u maminu firmu stigao jedan STEYR koji je kostao paprenih 100000e i koji e vise....
 
kolega ima osjecaj da ga vuce u desno pa namoto ko sivonja ljevi
 
Trbalo bi doštelovati taj plug . Tako velik plug nema šanse da vuče u stranu , a naročito uz taj traktor !
 
RECI KOLEGI- da taj plug, ako je dobro podešen (što na slici nije) mora orat is labavim španerima na polugama a i traktoru će bit puno lakše i trošit će manje goriva --- ::novac::
 
Kombinacija .
_________________________________________________Post je spojen: [time]1234981631[/time]_________________________________________________
Citiranu poruku je izgleda vlasnik zamenuo (prepisao novom) pa malo glupo zvuči ! :cao:
 
Traktor druze plugova imam koliko hoces treba mi jedna takva jaka strvina posto sam cuo dasu naj bolji.Imam 30h teske banatcke crnice jos ni jednim traktorom nisam otisao da nije umro od muke na toj njivi pa da probam STEYR
 
Video sam steyr na sajmu ovde kad je covek poceo da podize hladnjake ja ostao zapanjen tri ima , jedan za ulje , jedan za motor i jedan za klimu .Ostao sam bez teksta a nema ni menjac ..........
 
Nazad
Vrh