Muzika u traktoru

Meni muzika u traktoru samo smeta,dekoncentrise me.Ja celo vreme osluskujem rad traktora i zato primetim i najmanju promenu ili nepravilnost. :nono:
 
Ja je ne slušam kada sejem i kada berem kukuruz, onda mi je bitniji zvuk mašina, traktori nema šta da se osluškuju ako su spremljeni za sezonu kako treba i ako su sve kont. lampice ispravne, a u slučaju nekog većeg defekta muzika neće smetati, odmah se to primeti.
 
Dobro muziku se ne mora odvrnuti do panja , bar kada su neke operacije u pitanju gde je bitan i zvuk mašina (mada ako tako gledamo uvek je bitan , čak i u transportu ). Nego muziku tako podesiti da se čuje i motor i mašina ! :cao:
 
a naprimer ako ceo dan presujes .... to smara ekstra moras malo muzikice slusati



ugradio sam zvucnike jos samo mi je ostalo da spojim radio i vozi misko!
 
Dragan18 je napisao(la):
North ARMY je napisao(la):
mislis da mi organizujemo skup ili zbudzimo nesto:haha:

ma ne nego bilo bi super napraviti testiranja traktora .... koje su mu prednosti a koje mane ... itd. ....i napraviti casopis! :)
North ARMY je napisao(la):
e to bi bilo korisno,ali neke aktuelne traktore,ne najnovije nego imt,rakovice,ruse,zekane i te koji su u radu :bravo:

Ovo vam je dobra ideja... :D :D :D
 
i onda napravis neki standard od ovih traktora sto se koriste kod nas i uporedjujes ih sa kinezima (naravno u kategoriji),indijcima itd....
 
Dragan18 je napisao(la):
a naprimer ako ceo dan presujes .... to smara ekstra moras malo muzikice slusati



ugradio sam zvucnike jos samo mi je ostalo da spojim radio i vozi misko!

koji je to traktor ?
Sad sam video Rus?
:bravo:
 

Centrfugalni ventilator je fabrički balansiran
(bušen i postoje i mali tegovi na njemu)
 
Hej sto je tiho odvrcite muziku.
Ja sam u Ursusa 360 stavio radio blaupunkt i samo jedan zvucnik-izvadio iz nive- i otkida mogu reci.Kako bi tek tuklo da stavim jos tri posto je radio sa 4 izvoda.
Zato muzika do daske i gas do patosaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
:veseljak::
::traktor::
 
I ja sam stavio Blaupunkt i dva Sal zvučnika , ali još nisam probao (nisam još vratio panel u kabinu) . Kad probam javiću rezultate ! :ppozdrav:
 
Ma zar je sve to bitno koje su marke zvučnici i radio,bitno da radi i svira.
 
Niko nije ni rekao da je marka bitna . :bravo: Ja sam sve do sad imao radio i jedan zvučnik (no name) ubačen u kantu od 5L i to je bila muzika . :haha: Neznam što vam je sad problem što sam pomenuo ? :sta:
 
Marka radija nije ni bitna dok dobro gruva :veseljak::
Stavio sam radio pre neke 4 god i zadovoljan sam a platio sam ga 20 E.Vazno je da svira jace od komsijinog-kad se sretnemo oduvam ga.Sto radiom sto vazdusnom sirenom.
Viva Las Vegas-Viva vazdusna sirena. :D
 
Ja nemam vazdusnu ali sam ubacio dve malo jace magnetne sirene i onda kad zatrubim biciklisti skacu u jendek na lezi gotovs! :haha: :haha: :haha:
 
Nazad
Vrh