Muzika u traktoru

Немају заштиту ледовке, немогу ти рећи стручно само овако лаички.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Немају заштиту ледовке, немогу ти рећи стручно само овако лаички.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
Hmm, jel postoji neko resenje? Radi se o ovim sijalicama..
568f9ea925372c7c0b10b20d78ffd5fd.jpg


Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Мени се чини да би требале да имају и онај "баласт", ако добро кажем, као кутија шибице је величина.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
led nemaju balast, balast imaju xenon sijalice, ove led idu kao i obicne, desava se da smetaju radiju i led radni farovi
 
Пази, ја сам ти дудук скоро.....али си требао узимати Коб лед сијалице, те наводно имају заштиту у себи и не сметају радију. Имају лед са тим кутијицама, видео код другара. Моје тренутно стоје на царини, никад да прођу.
Оћел се јавити неко стручнији?

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
i ja pojma nemam, jedan par led radnih farova mi ne smetaju za radio dok drugi smetaju, a sad sam uzeo i ta sa slike led svetla za auto zato sto su mi pocrkali balasti od xenona pa mi nije padalo na pamet opet ih uzimati, ali ih jos nisam montirao tako da ne znam hoce li smetati
 
Јел им пише да су "led cob" сијалице. За те знам да не сметају и наводно нешто још али бога питај шта.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Мени се чини да би требале да имају и онај "баласт", ако добро кажем, као кутија шибице је величина.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
Znam na sta mislis, vidjao sam to ali nisam znao sta je...

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Ево га, данас донео поштар. Има тај баласт лед сијалица.
46830927e1e27708308779f1857f758b.jpg


Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Јесте Али, на попусту били 15$.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Јесте Али, на попусту били 15$.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
Koliko si cekao?
Rece mi burazer, kod kineza ima neki dan "kupovine" kako oni kazu, tad je sve na akciji... treba proveriti kad je, izgleda sad negde u oktobru.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Три недеље сам чекао.....у принципу је до месец дана. Све зависи и којом поштом, кинеском ми сваки пакет најспорије кренуо и најдуже чекао, холанђанима и сингапурћанима за око недељу и више дана пре него кинезима.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Hvala kolega!
Nisam jos nista narucivao ali imam u planu, hteo sam prvo malo da se raspitam sta i kako...
Три недеље сам чекао.....у принципу је до месец дана. Све зависи и којом поштом, кинеском ми сваки пакет најспорије кренуо и најдуже чекао, холанђанима и сингапурћанима за око недељу и више дана пре него кинезима.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Слободно питај, посаветоваћу шта год....годинама од преко поручујем.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Imam problem, koju god antenu da stavim jako tesko se hvataju stanice u nasem ataru. Bb ima najbolji signal ali svira kada ides u jednom pravcu, a kada okrenes susti.
Posto radio ima usb i onaj aux prikljucak da li bi nekako mogso vezati tel za radio aparat, naciljati stanicu na netu pa reprodukovati putem zvucnika?

Uf, nadam se da je jasno pitanje
 
mozes bez problema, povezes ga preko aux-a prebacis na line mod, i pustis na netu, il ako ti bolje hvata mozes pustiti i onaj radio na telefonu
 
Nazad
Vrh