Muzika u traktoru

Dzaba ti ozvucenje ako ovu pjesmu slusas :osmeh:
 
Pozdrav drugari,ovih dana cu postaviti slike kako sam ja ugradio muziku u moj 539.Cuje se odlicno...
 
20170310_103901.jpg


- - - - - - - - - -

20170310_103905.jpg


- - - - - - - - - -

20170310_103844.jpg


- - - - - - - - - -

20170216_162300.jpg


- - - - - - - - - -

To je to,u mojoj devetki,cuje se super,na 1600 obrtaja motora dovoljno je pojacati do 16-17 na CD-u
 
Ja se nikad nebih zamajavao oko ugradnje muzike ni u jedan imt,i ovako mi je previse buke jos mi treba muzika a koju da bi mogao razumjet sta i ko pjeva moras pojacat blizu max ne treba mi to,pre bih ako bas hocu, sluske u usi i teraj
 
Da,zvucnici su novi,platio sam ih 1900 dinara.Naravno,u pitanju su originali,ali nisu bili potrebni prodavcu,novi glanc...
@Montoya,da stavio sam siber od FAP-a 19/21 pre 10-ak godina,super se uklopio...
@Marko69,druze neces verovati,ali cuje se zaista odlicno,bez ikakve potrebe pojacavanja do max...Ja retko kada pojacam do 16/17 od max 30.Cuje se sasvim razgovetno,a pritom ne gubis kontrolu nad zvukovima traktora,sto bi recimo sa slusalicama u velikoj meri izgubio...
 
Ok,probacu,slike za par minuta

- - - - - - - - - -

20170311_154659.jpg
20170311_154715.jpg
20170311_154727.jpg
20170311_154754.jpg


- - - - - - - - - -

Moze da se otvori u 3 polozaja:eek:vako,samo prednji deo ili samo zadnji deo,sto verovatno i znas...:osmeh:

- - - - - - - - - -

Moja kabina je Arma Metal Bac,nema otvaranja prednjih stakala,samo jedno sa desne strane,i siber je bio neophodna stvar koja je morala da se odradi...Nema nekog preteranog strujanja vazduha,ali mnogo bolje nego ranije
 
Zna li neko zasto kad ugasim kontakt uvek mi vraca prvu pesmu na usb-u ... pri novm startovanju? :osmeh:
 
Verovatno ti ne valja baterija u radiju pa ostane skroz bez struje i resetuje se.
[video=youtube_share;ZaK0CTj2hwY]https://youtu.be/ZaK0CTj2hwY[/video]
Ovaj transmiter sam ugradio jer mi dosadilo više preskakanje cd-a.Uzeo sam ovaj Kineski za 400 dindži i radi radnju.
 
Poslednja izmena:
Pa nzm jesi spojio zutubi crvenu zicunod radija jedna je napajanje a druga je memorija stanica..jedna ide na zivu struju a druga negde gde ima struje kad se da kontakt
 
Ja sam razmisljao u vladimirca da ugradim muziku ali mislim da bi tu doslo do potpuno kontra efekta i nadjacavanje buke traktora i muzike sto bi dovelo do pucanja glave :osmeh:
Zato mislima da je za ovakve bucne traktore ovo najbolje resenje
slusalice.jpg
[/URL]image hosting[/IMG]
 
Jel zna neko zasto nece radio da hvata stanice dok su upaljena led svetla?

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh