vladimirca t 25 i montaža sistema za kočenje na prikolicu ?

vuk.seka

Novajlija
Učlanjen(a)
15 Jul 2011
Poruka
28
Lokacija
backa sivac
Zdravo svim prijateljima.Imam jedan problem i nadam se da cete mi pomoci da ga resim.Imam vladimirca t 25 i prikolicu kiperku jednoosovinku od cetiri tone.Kako da resim problem kocnica na prikolici?Da li bi nekako moglo da se to regulise da se koci iz kabine pomocu rucne kocnice
 
Vladimirac

druze jedino da ugradis udarnu kocnicu na prikolicu ili kompresor na traktor ako ti prikolica ima uredjaj za vazduh
 
Zdravo svim prijateljima.Imam jedan problem i nadam se da cete mi pomoci da ga resim.Imam vladimirca t 25 i prikolicu kiperku jednoosovinku od cetiri tone.Kako da resim problem kocnica na prikolici?Da li bi nekako moglo da se to regulise da se koci iz kabine pomocu rucne kocnice

postavi jedan hidraulični cilindar na sistem za kočenje i spoj ga na izvod hidraulike gdje se uključuje kipa od prikolice i koristi tu komandu sa traktora , tako sam ja radio
 
Ugradi kompresor od dajca kao što sam ja ima slika ili kao savoris klip hidraulike na spoj za kipanje i da te bog vidi
Ima takvih sistema kočenja na prikolicama za rasturanje stajnjaka
 
dule nemoze udarnu rekao je da je prikolica jednoosovinka

---------- Poruka napisana u 11:43 ---------- Prethodna poruka je at 11:39 ----------

Savoris a kako cu dakocim onda i ja imam isti problem kao Vuk juce sam kupio vladimirca i jednoosovinku mislim znam da moze tako ca cilindrom ali ja sam iz Kikinde i koristicu traktor za transport a milicija
 
pozdrv svima

- - - - - - - - - -

postavi jedan hidraulični cilindar na sistem za kočenje i spoj ga na izvod hidraulike gdje se uključuje kipa od prikolice i koristi tu komandu sa traktora , tako sam ja radio
pozz ja sam novi .svaka cast savo to je odlicno rjesenje za kocnicu prikolice

- - - - - - - - - -
 
Nazad
Vrh