Branko

branko

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16 Mar 2008
Poruka
8.378
Lokacija
Stara Pazova
Pozdrav svima. :D
Zovem se Branko Milijašević. Ceo svoj život živim u Staroj Pazovi, sa kraćim izletima u Somboru i Novoj Gorici.
Imam 38 godina. Po struci sam elektrotehničar računarske opreme, ali sa time više definitivno nemam nikakve veze.
Zemljostruganje radim zato što je to posao koji me ne zamara psihički, i naravno, zato što mi je istinsko uživanje da pratim rast biljaka od proleća do jeseni i da uživam u saznanju kako je to svemogući Bog predivno zamislio i stvorio.

Slike mehanizacije ću postaviti kasnije.

Radim 50 jutara zemlje, ranije sam i više, al' crkoh od posla, pa sam smanjio. I ovo mi je dovoljno. Sejem pšenicu, soju, grašak,kukuruz - moja omiljena kultura, kokičar - moja druga omiljena kultura, repu...
Sejao sam i sirak metlaš, pasulj, ječam, suncokret... Ali, za sada ne sejem više.

Od mašina imam Belorusa 82.1, Ursusa 355, Zmajevku, Dubravu, neku trotonku kojoj ne znam proizvođača, mali kombajčić MF, tandrljaču, setvospremač, par plugova, valjak...
 
:sta: :sta: :sta: , pa ljudi vi ste čudo !! ??
Da ne bi otišao u OFF odoh na predlozi i kritike
 
Znači Branko jedna zvezdica više , sad treba da te zovemo da generale ! :cao:
 
Da tu "petu" zvezdicu mi nikad necemo dobiti! Jednostavno nismo dovoljno ozbiljni za generalski cin! :haha: :haha: :haha:
Branko Cestitam jos jednom!
 
Ko . ja neozbiljan mityoo to ti kaži za sebe , ja sam ozbiljan ali samo kad i ako moram ! :cao:
 
Pozdrav svima.

@mityoo i ~Kiki~
Pa mi i treba da se zabavljamo. Šta da nam nema NA?

@ BATONI i šandor
Hvala.

@brundalo a i svima ostalima...
NS sajam će očigledno biti mesto za :ppozdrav:.
 
Samo neznam koliko prasića i hladna :ppozdrav: , treba za još jednu zvezdicu ! :haha: :haha:
 
a zato je nedavno cugi isao kod branka u goste , garant ga je posteno nahranio kulenima prasetinom kobasicom slaninom sirevima i ostalim tekucim i penusavim rekvizitima da bi dobio te plave zvezdice :bravo: ::svaka cast:: :haha:
 
Ne, nego smo se dogovarali gde da organizujemo prijateljsku fudbalsku utakmicu između ekipa MF+IMT 560 i ZETOR+URSUS.
 
Nazad
Vrh