Vanredni ispitni rokovi.

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
30.438
Lokacija
Adasevci-Zapadni Srem
Vidim da je na faxu prigustilo svima,na nasem ratarsko-povrtarskom smeru ima uslov nas 10-ak na drugim smerovima isto tuga pa odlucise da nas obraduju drugim uspitnim rokom "Oktobar 2" koji traje samo jedan dan,e sad ... neki rekose da se tad samo ispit odrzava,a sta sa kolokvijumom koji mi je ostao iz tog predmeta moze li se on poloziti pre tog 17-og oktobra.
 
To za kolokvijum u vecini slucajeva treba da se odradi ranije sve zavisi od profesora.Jel ti sad treba da upises drugu godinu? Ako je tako onda neznas za slicaj od pre dve godine kada je bilo jos cetiri dodatna ispitna roka posle redovnog oktobra, pa smo zasli u novembar i polagali ispite a vecina ce upisala u narednu godinu oko 5. novembra.Tako da nemoj da te cude ti oktobarski dopunski rokovi toga ce biti skoro uvek, samo sto ce nekad trajati samo jedan dan a nekad duze.Inace avgustovski rok je trebalo da zameni oktobar 2 ali od tog nema nista posto dosta nas doceka oktobar da vija uslov, a toga su svesni ovi u upravi fakulteta.
 
Vidi sta mene muci ja imam uslov imam 46 bodova,2 boda mi fale do budzeta.
Prosle godine sam imao stipendiju i do 21 treba da dostavim potvrdu da sam redovno upisao drugu godinu,znaci od nedelje kad prodje oktobar 2 ja upisem drugu na samofinansiranje,a oni izbace i oktobar 3 jel mogu ja onda da vijam budzet ili sam odsvirao svoje ?
 
Pa ako polozis neki ispit u ponedeljak onda si resio problem, ako si u takvoj mogucnosti.A sto se tice oktobra 3 mislim da nece biti jer je od ove godine uveden avgust.A to za upis ako bude oktobra 3 a ti ostvaris uslov za budzet nebi trebalo da bude problem da promenis status(sa samofinansiranje na budzet) to se desavalo kod mene na smeru da su upisivali godinu na sf. pa posle oktobra 2 ostvarivali budzet i bili su prebaceni jedino sto je bio problem fakultet nije dugo vremena vracao novac.A za stipendiju ja sam imao u prvoj godini stipendiju koju sam dobio zbog dobrog proseka u srednjoj, medjutim kad sam upisao drugu godinu izgubio sam stipendiju jer nisam ima prosek veci od 9,00 a bio sam na budzetu, da li je to jos uvek tako neznam jer vise nisam konkurisao.
 
Nazad
Vrh