Srećne slave i praznici

Pridruzujem se najlepsim zeljama :cao: :veseljak:: ::vino:: ::suncanje:: ::suncanje::
 
:ppozdrav: svim forumašima svako dobro u nastupajućoj godini,mnogo zdravlj i da ih ljute mašine dobro služe
 
srecnu novu godinu zelim svim ljudima dobre volje i da ih sreca i zdravlje prati :ppozdrav:
 
[size=10pt]Vama dragi forumasi i forumasice i vasim obiteljima svako dobro i puno zdravlja i veselja u Novoj 09 i da van sve ide od ruke u zivotu ...........zeli brundalo[/size]
 
Oni na Titaniku imali i zdravlje i pare i provod ,,,al nisu imali sreću, zato Vam svima u Novoj želim samo SREĆU , a ostalo će dati Bog da dodje samo :ppozdrav:
 
Sve vas mnogo pozdravljam i da se lepo provedete večeras, takođe da sledeća godina svima bude bolja. :ppozdrav:
 
Svima na forumu želim zdravlje i sreću u Novoj godini.

I, da se ponovi ona proletnja cena kukuruza. :D
 
E sad kad je i zvanično stigla, dragi moji seljaci sve najbolje vam želim u Novoj godini, živi i zdravi mi budite :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :sreca: :sreca: :sreca:
 
dragi moji forumaši svako dobro vam želim u novoj godini
 
Srecna nova godina!
Svim forumasima i ljudima dobre volje, mnogo zdravlja, uspeha i ljubavi u ovoj godini...
PS. Da i paorima :cool: sine i :kisa: ....i da konacno neko "od gore"(da ne imenujem....) posveti paznju nasoj poljoprivredi!!!
Srdacan pozdrav iz N.Sada
Kiki i Milenko :ppozdrav:
 
Srecna Nova Godina,da nam njive budu plodne i godine rodne,da se u poslu slozimo i kao narod mnozimo,da nam je sve veselo i u kuci i u njivi,da nam ukucani budu zdravi i da vladaju blagostanje i mir u drzavi. :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh