Subvencija poljoprivredi za 2012. godinu

Po hektaru ili kilogramu ?

  • Obečanih 14000 din po ha

    Glasovi: 185 84,1%
  • Dobijenih : Dizel i avans oko 5000 din

    Glasovi: 35 15,9%

  • Ukupno glasača
    220
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod nas u Vojvođanskoj banci imaju opcije da vam izveštaji o uplatama stižu na SMS poruku nakon svake uplate a ima i da od kuće proveravate stanje na računu preko VOB Home usluge.Obe opcije se naplaćuju na mesečnom nivou,nema ništa za dž.
 
iz koje banke stize obavestenje da su ti pare na racunu, a da predhodno ne posaljes poruku?
U mom slučaju (tj. sve ide preko očevog računa) je to Intesa. Mada, tu ima jedna caka a to je da se dobija poruka da je novac legao ako imaš običan tekući račun dok u slučaju namenskog računa koji moraju imati svi registrovani poljoprivrednici, to nije slučaj pa moram proveravati on-line.
Još je zanimljivo da namenski računi nemaju prava na platne kartice, što bi se reklo za seljaka nema ništa što običan građanin može.
Tako je bar u mojoj Intesi, kod nekih drugih banaka je možda drugačije.
 
ja sam u komercijalnoj banci i za svaku uplatu mi odmah stize poruka na telefon, cena je cena poruke, to je sto se tice uplata od mleka, a planiram na prolece da promenim i da mi na ovaj racun lezu i pare od subvencija , a nije mi legao onaj drugi deo od nafte, jel ima jos neko da mu nije uplaceno ?

inace prvi deo legao odavno...
 
U mom slučaju (tj. sve ide preko očevog računa) je to Intesa. Mada, tu ima jedna caka a to je da se dobija poruka da je novac legao ako imaš običan tekući račun dok u slučaju namenskog računa koji moraju imati svi registrovani poljoprivrednici, to nije slučaj pa moram proveravati on-line.
Još je zanimljivo da namenski računi nemaju prava na platne kartice, što bi se reklo za seljaka nema ništa što običan građanin može.
Tako je bar u mojoj Intesi, kod nekih drugih banaka je možda drugačije.

Imas opciju:Farmer Hit – Paket uz namenski tekući račun poljoprivrednika,i prvi sest meseci gratis odrzavanje.[h=2][/h]
 
ja sam u komercijalnoj banci i za svaku uplatu mi odmah stize poruka na telefon, cena je cena poruke, to je sto se tice uplata od mleka, a planiram na prolece da promenim i da mi na ovaj racun lezu i pare od subvencija , a nije mi legao onaj drugi deo od nafte, jel ima jos neko da mu nije uplaceno ?

inace prvi deo legao odavno...
Meni je sve uplaćeno,osim potsticaja za sejalicu
 
juce sam imao uplatu za subvencije,ali nesto malo uplaceno,3200 po hektaru.zar sad i to podelili na rate? :sta:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh