Subvencija poljoprivredi za 2012. godinu

Po hektaru ili kilogramu ?

  • Obečanih 14000 din po ha

    Glasovi: 185 84,1%
  • Dobijenih : Dizel i avans oko 5000 din

    Glasovi: 35 15,9%

  • Ukupno glasača
    220
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovo mi je posebno zapelo za oko:
"Банка одобрава право на репрограм у складу са својом
пословном политиком на начин прописан регулативом Народне банке Србије,
а на основу процене засноване на угрожености пословања корисника кредита."
Jel bio neko danas u banci? Oce biti sta od toga dugo ocekivanog reprograma? :sta:
 
Ovo mi je posebno zapelo za oko:
"Банка одобрава право на репрограм у складу са својом
пословном политиком на начин прописан регулативом Народне банке Србије,
а на основу процене засноване на угрожености пословања корисника кредита."
Jel bio neko danas u banci? Oce biti sta od toga dugo ocekivanog reprograma? :sta:
Ja idem sutra da vidim :),posto mi rok istice za dva dana
 
Ovo mi je posebno zapelo za oko:
"Банка одобрава право на репрограм у складу са својом
пословном политиком на начин прописан регулативом Народне банке Србије,
а на основу процене засноване на угрожености пословања корисника кредита."
Jel bio neko danas u banci? Oce biti sta od toga dugo ocekivanog reprograma? :sta:

Bio ja danas u nlb banci kazu izasla je uredba,ali njima jos nista nije stiglo.Kaze mi covek da nazovem u ponedeljak verovatno ce do tada moci da se odradi.Uslovi su isti kao i prosle godine 8 % kamata,a sada se samo plati ta ista
 
Obavestenje forumasima da nije prestala isplata subvencija-meni danas legao prvi deo za D2-oko 38.5 dinara po litri.Zahtev predat 17. oktobra
 
To je regres,a subvencije mislim da ne daju...Ja sam takodje dobio sve za gorivo,to daje Ministartstvo Finansija,i tu nema problema...Mada verujem da nece biti problema ni za subvencije,samo treba cekati!Do Nove Godine svi ce dobiti,tako sam ja cuo od zene koja radi u Trezoru u Pancevu!
 
Danas sam pričao sa direktorom trezora,i kaže mi da para u ministarstvu poljoprivrede nema i da se isplaćuju samo akcize za naftu sve ostalo je stalo do daljnjega,i ne zna se kada će početi.
 
Bio ja danas u nlb banci kazu izasla je uredba,ali njima jos nista nije stiglo.Kaze mi covek da nazovem u ponedeljak verovatno ce do tada moci da se odradi.Uslovi su isti kao i prosle godine 8 % kamata,a sada se samo plati ta ista
Danas sam zvao Komercijalnu banku, kazu uredba izasla, ali banka jos uvek nije potpisala ugovor sa ministarstvom. Tako da u njihovoj banci, od reprograma za sad nema nista. Prvo smo cekali drzavu, sad cekamo banke! Rasulo!

- - - - - - - - - -

Bio ja danas u nlb banci kazu izasla je uredba,ali njima jos nista nije stiglo.Kaze mi covek da nazovem u ponedeljak verovatno ce do tada moci da se odradi.Uslovi su isti kao i prosle godine 8 % kamata,a sada se samo plati ta ista
Danas sam zvao Komercijalnu banku, kazu uredba izasla, ali banka jos uvek nije potpisala ugovor sa ministarstvom. Tako da u njihovoj banci, od reprograma za sad nema nista. Prvo smo cekali drzavu, sad cekamo banke! Rasulo!
 
Da si pametniji ne bi nasedao na njihovu priču da je blokiran račun,što bi to opšte spominjali,ako imaju pare za subvencije.
 
Danas sam zvao Komercijalnu banku, kazu uredba izasla, ali banka jos uvek nije potpisala ugovor sa ministarstvom. Tako da u njihovoj banci, od reprograma za sad nema nista. Prvo smo cekali drzavu, sad cekamo banke! Rasulo!

- - - - - - - - - -

Danas sam zvao Komercijalnu banku, kazu uredba izasla, ali banka jos uvek nije potpisala ugovor sa ministarstvom. Tako da u njihovoj banci, od reprograma za sad nema nista. Prvo smo cekali drzavu, sad cekamo banke! Rasulo!

Nema banka sta da potpisuje sa ministarstvom, odes u banku i podneses zahtev za reprogram oni ti moraju dati ! To je samo navlakusa da im ti platis !
 
Ja od danas zavrsio sa procredit bankom,juce su mi rekli da jos malo sacekam dok ne izadje uredba, rok za vracanje kredita bio 28 10. a jutros su me zvali da uplatim 60000din,ja pomislio super samo vratim kamatu i odlozio sam kredit kad CVRC,skinuli su sva sredtsva koja imam kod njih i duzan sam ostao 60000.
To mi je sluzbenica objasnila sve preko tel. dok sam bio u holu banke???,kad sam joj rekao da sidje i da mi lepo objasni rekla je da nema vremena,pitao sam za reprogam i rekla mi je da sada nije moguce i da banka nista nije dogovorila sa drzavom.
Svaka skola se placa........
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh