poljolink

Anketa: Po hektaru ili kilogramu ?

Glasača
220. Ne možete glasati u ovoj anketi
  • Obečanih 14000 din po ha

185 84.09%
  • Dobijenih : Dizel i avans oko 5000 din

35 15.91%
Strana 299 od 320 PrvaPrva ... 199249289297298299300301309 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 5,961 do 5,980 od 6392

Tema: Subvencija poljoprivredi za 2012. godinu

Član
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Poruka
    171
    Zahvalio se
    78
    Zahvaljeno 15 puta na 14 poruka
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Ja nesto dobio nesto ne onda ja moracu flesom traktor na pola bar nesto dobio

Član gogi666 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Poruka
    1,162
    Zahvalio se
    116
    Zahvaljeno 218 puta na 116 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Jel dobio iko od juče šta?
    Deda u kafani: "Ima li ko jaci od mene?" Njih 4-5:"Ima !" Deda: " E, ajde onda da mi pogurate Rakovicu nece da upali !"

Član ddragan avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Poruka
    3,758
    Zahvalio se
    530
    Zahvaljeno 1,536 puta na 748 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Vikendom ne rade.

Banned
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Poruka
    1,491
    Zahvalio se
    409
    Zahvaljeno 563 puta na 323 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citiraj Citiram: mcbaycow Pogledaj Poruke
    ...planiraju da uvedu osiguranje kao obavezu za subvencije...
    Pitam se koliki bakšiš su im ponudile osiguravajuće kuće da uzmu tako nešto u razmatranje. Da li bi se to eventualno odnosilo na osiguranje useva? Od čega ćemo to morati da osiguramo useve - da li od suše ili poplave, klizišta, grada, razornih vetrova?
    Zašto ja na primer da imam obavezu da osiguram od poplave zemlju na kojoj znam da nikad ne stoji voda.

Mogu jedino da razumem i opravdam da uslov za dobijanje subvencija bude obavezno životno osiguranje umesto usranog PIO-fonda. Ovo kažem kao neko ko nije životno osiguran niti bilo ko u porodici. To će se uraditi kad se bude moralo na ime nosioca gazdinstva jer će te pare osigurnik ili neko njegov nekada dobiti za razliku od PIO fonda od koga nema ništa.

Član
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Poruka
    78
    Zahvalio se
    69
    Zahvaljeno 22 puta na 15 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citiraj Citiram: kockasalascenej Pogledaj Poruke
    Mozemo mi u p....m...
    Slazem se!

Član mikulaš avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Poruka
    516
    Zahvalio se
    544
    Zahvaljeno 289 puta na 103 poruka
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Jasam dobio i subvencije 6400 dinara (umanjene za avans iz maja) i za naftu 74din po litiri, ali solidarišem se sa većinom, i kada krećemo ?

Član grunt avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Poruka
    3,313
    Zahvalio se
    941
    Zahvaljeno 893 puta na 519 poruka
    Downloads
    72
    Uploads
    0
    Kad! pa sto reko jedan klinac kad je dosao iz skole i dobio jedinicu iz matematike,mama ga grdi sta si to uradio kaze on mama ja sam se zavukavo ili ko jare sad cu samo da se zahukcem jaooo Srbijooo
    Сремац туче кад мало повуче

Prijatelj Foruma Zoran0230 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Poruka
    5,402
    Zahvalio se
    481
    Zahvaljeno 756 puta na 540 poruka
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ne pale oni više na proteste koji u startu nisu išli u pravom smeru nego u korist interesne grupe i zato je vreme da platimo danak neslozi
    To je nepravda,pa to ti je

9. Sledeći korisnici su se zahvalili korisniku Zoran0230 na ovoj poruci:

raf (30-10-12)

Član IVAN ILIC avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Poruka
    1,689
    Zahvalio se
    351
    Zahvaljeno 778 puta na 434 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Obrni-okreni,u ovoj ludoj kuci uvek se kola slome preko seljackih ledja.Milioni evra se svakodnevno rasipaju na raznorazne gluposti,ali pare seljaku se najteze daju.
    Konstantno smo u govnima,samo nivo varira!

Član markokurjega avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Poruka
    1,480
    Zahvalio se
    203
    Zahvaljeno 531 puta na 224 poruka
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Gledam sad emisiju na B92 ,i smejem se od tuge, prvo ovaj Uroš otišo kod nekog seljaka koji uzgaja svinje ,i tamo reklamira Gebi hranu ,gde god se okreneš gebi hrana,a vrhunac priča sa nekim inžinjerom iz gebija,i dok mu ovaj nešto priča on uzo šaku hrane iz džaka i jede ,ja se pocepao od smeha,reko koliko su mu platili kad jede hranu za svinje,a onda posle uključio ovog Golubovića iz ministarstva tek te nebuloze.Na kraju priče subvencije su pod znakom pitanja jer moraju da nađu kako znaju i umeju 1,5 milijardi dinara da bi isplatili dugove iz 2008,a znali su reći seljaku da se pruži za pun iznos cene nafte a sad nema za vraćanje ,i još da će izgleda sledeće godine imati pravo i pravna lica na subvencije.Pa sad ko tu koga voza, izgleda da će seljaci opet platiti za sve.
    Ljudi su gusto posejani, ali su retko nikli

Član
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Poruka
    171
    Zahvalio se
    78
    Zahvaljeno 15 puta na 14 poruka
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Uvek seljak vuci manju sibicu , po meni ovi su znali da ce doci do blokada racuna neko dobi sve ,neko deo , neko nista od subvencija sad ce da se prica oko subvencija jedan mesec ,mesec ipo .ko dobio ko ce jos da dobija levo desno i niko nece da iko da se trazi odtsetu za suse sto su obecali ,ovo subvencija svakako moraju da se isplatiti sad ili mozemo ih tuziti posto zbok cega sad su blokirani isto neko nesto obecalo pa neko nije isplatilo

Član DusanA avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Poruka
    2,103
    Zahvalio se
    819
    Zahvaljeno 630 puta na 347 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    To nam je zato sto nismo organizovani, a i kada nas zastupaju razni ljudi i udruzenja, oni se brzo prodaju za licne interese, sto je stara prica siromasnih drustava.
    Gledam, citam i srecan sam sto ne zavisim ni od koga, a posebno ne od politcke volje i politicara. Gledam kako se ljudi prodaju za sitne pare, kako lazu sami sebe, sve zarad materijalne dobiti ili radnog mesta, katastroga, jebem ti posao i profesiju, ako si ti postavljen tu zbog policke podobnosti i moras da radis u interesu svojih nadredjenih i da drhtis za svoju egzistenciju od volje i samovolje tamo nekih predsednika necega, a svi su redom u govnima do guse. Prljavih ruku i uprljanog obraza.
    Neka nam uzmu subvencije, i neka im bude na zdravlje. Bice nama dobro i bez njihove subvencije, ja bih voleo da se samo drze podalje od nas.
    Poslednji uredio DusanA; 21-10-12 u 12:07.

14. Sledeći korisnici su se zahvalili korisniku DusanA na ovoj poruci:

savato (21-10-12)

Član
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Poruka
    181
    Zahvalio se
    40
    Zahvaljeno 53 puta na 33 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Postovane kolege,
    Pokusavamo da reformisemo udruzenje poljoprivrednih inzinjera i tehnicara Srbije, ali i oni koji zele da se prikljuce toj grupaciji su dobrodosli. Cilj ce biti zajednicki nastup i zastita interesa srpske poljoprivrede. Naime udruzenje bi imalo Opstinskog predstavnika ali i regionalnog koga bi izabrali Opstinski predstavnici. Sve u svemu pokusavmo da uspostavimo jedinstven nastup na teroitoriji cele Srbije a ako budemo uspeli sigurno nece biti tolikog poigravanja sa svima nama.

16. Sledeći korisnici su se zahvalili korisniku animal sciense sax na ovoj poruci:

DusanA (21-10-12)

Banned
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Poruka
    1,491
    Zahvalio se
    409
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citiraj Citiram: DusanA Pogledaj Poruke
    To nam je zato sto nismo organizovani, a i kada nas zastupaju razni ljudi i udruzenja, oni se brzo prodaju za licne interese, sto je stara prica siromasnih drustava.
    A kad je opičeni Krlemrle srao o pozadini proletošnjih predizbornih protesta, tj. idejnim vođama istih, onda Krlemrle lud i štrajkbreher...

Citiraj Citiram: DusanA Pogledaj Poruke
    Neka nam uzmu subvencije, i neka im bude na zdravlje. Bice nama dobro i bez njihove subvencije, ja bih voleo da se samo drze podalje od nas.
    Ne mora da nam pomažu u opšte. Ni šugava cvonjka ne treba da nam daju, samo nek onda i oni nas poštede finansijskih i drugih obaveza prema njima i kojekakvih kontrola, statistika, savetnika, povlačenja po šalterima i drugih birokratskih komplikovanja, pa da vidiš kako ćemo se snaći sami! To je kao onaj vic - "Fala, bato, nemoj me više braniti!"

18. Sledeći 3 korisnici su se zahvalili Krlemrle na ovoj poruci:

DusanA (21-10-12), mr_morales (21-10-12), pevtschik (24-10-12)

Prijatelj Foruma Zoran0230 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Poruka
    5,402
    Zahvalio se
    481
    Zahvaljeno 756 puta na 540 poruka
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Citiraj Citiram: animal sciense sax Pogledaj Poruke
    Postovane kolege,
    Pokusavamo da reformisemo udruzenje poljoprivrednih inzinjera i tehnicara Srbije, ali i oni koji zele da se prikljuce toj grupaciji su dobrodosli. Cilj ce biti zajednicki nastup i zastita interesa srpske poljoprivrede. Naime udruzenje bi imalo Opstinskog predstavnika ali i regionalnog koga bi izabrali Opstinski predstavnici. Sve u svemu pokusavmo da uspostavimo jedinstven nastup na teroitoriji cele Srbije a ako budemo uspeli sigurno nece biti tolikog poigravanja sa svima nama.
    Ovaj gest je za pohvalu
    To je nepravda,pa to ti je

Banned
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Poruka
    2,712
    Zahvalio se
    363
    Zahvaljeno 591 puta na 388 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citiraj Citiram: Krlemrle Pogledaj Poruke
    A kad je opičeni Krlemrle srao o pozadini proletošnjih predizbornih protesta, tj. idejnim vođama istih, onda Krlemrle lud i štrajkbreher..
    Poglavico, i ja sam sa tobom. Cak sam i zagovarao ukidanje prvo subvencija a onda i ministarstva, pa onda da pravimo novo ministarstvo.

Član pele avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Poruka
    717
    Zahvalio se
    126
    Zahvaljeno 103 puta na 74 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ja nisam jos uvek dobio subvencije ali sam dobio opomenu za 7000 din neplacenog socijalnog osiguranja i navode u resenju da ce da plene ako neplatim.Oni mogu da kasne koliko hoces ali seljak ne moze nego prete .Boze boze,koja drzava.I da,opet i ove godine za vocarstvo nema subvencije ,valjda zato sto mi kajsija donosi ,,preveliku" zaradu a ja ubrao 5 kg na 2 jutra!Dno dna!

Banned
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Poruka
    479
    Zahvalio se
    15
    Zahvaljeno 18 puta na 14 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    To nam je kad zivimo u lopovskoj drzavi. Njima je lepo kad ubiraju kajmak...dok uzimaju nam zadnje parce hleba iz usta

Banned
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Poruka
    1,491
    Zahvalio se
    409
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citiraj Citiram: marko22 Pogledaj Poruke
    Poglavico, i ja sam sa tobom. Cak sam i zagovarao ukidanje prvo subvencija a onda i ministarstva, pa onda da pravimo novo ministarstvo.
    Mi bi mogli, pod pretpostavkom da smo Francuzi, da formiramo savez na nivou republike, pa da smo jači i od prerađivača i semenskih kuća da imamo udeo u njihovom kapitalu pa da mi njima diktiramo kako će da rade. Tako je nastao LG.

24. Sledeći korisnici su se zahvalili korisniku Krlemrle na ovoj poruci:

mr_morales (22-10-12)

Član Fantastiko015 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Poruka
    391
    Zahvalio se
    36
    Zahvaljeno 101 puta na 57 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Danas komsija zvao za prolongiranje kredita rekli mu da od cetvrtka moze da podnese zahtev... Ja moj odavno vratio kad sam KONJINA !
    Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane.

Strana 299 od 320 PrvaPrva ... 199249289297298299300301309 ... PoslednjaPoslednja