Subvencija poljoprivredi za 2012. godinu

Po hektaru ili kilogramu ?

  • Obečanih 14000 din po ha

    Glasovi: 185 84,1%
  • Dobijenih : Dizel i avans oko 5000 din

    Glasovi: 35 15,9%

  • Ukupno glasača
    220
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kakve pretnje Mindjusar ? pa vas bilo tamo na prste da izbrojis :)) .. Evo opet 2 iste poruke od ministarstva :haha:. Tuzicu ih za uznemiravanje kako juce , tako danas :osmeh:
 
Ajde mani se bajki ...:haha: , Voleo bi meni da neko preti .. Kako nas niko ne dira u OP Zabalj ?
 
Reci lepo da je bila finansijska i da je tražila nepravilnosti gde je mogla da ih nađe i naplaćivala dobre kazne.

Meni je supruga poreski savetnik,po tom pitanju kod mene mogu samo da p.... pripale cigaretu
A pred kameru se nikad nisam gurao,pa ni sad,nego me prijatelj iz banke zamolio da snimim im reklamu,a usput normalno i Timac Agro i uredbe i štošta dotakli

---------- Poruka napisana u 12:26 ---------- Prethodna poruka je at 12:22 ----------

Kako nisu npr u novembru slali poruke 3puta na dan kad je izašla uredba za ruralni razvoj sa rokom od 10dana (a za pribavku potrebne dokumentacije redovnim putem trebalo 15 dana)
 
kako ne shvatate,boli njega uvo za glasove radi se o tome da su imali podrsku drzave za sta god su se uvatili.Ako ce traktor da kupi dobio je 50 posto,ako ce prskalicu dobio 50,ako ce sejalicu isto.Ako kupi dva lanca 1 dobija za dzabe...Krediti jeftini i naravno zemlja .I sad on treba da im okrene ledja kad su mu toliko ucinili NESME!!!!!!!!!!!
 
a tu si i ti izgleda???samo te pratim i ti si sve posisao sto je moglo biti pa sad kao neces....
a sta nije blizu istine evo ja naprimer dva puta sam trazio od fonda za razvoj kredit za pumpu za navodnjavanje odbili me jer nisam stavio tacku na j.A neki ljudi i po nekoliko puta.Podnosio sam ya sadilicu prosle godine kayu nema vise sredstava.Za traktor isto tako.Pa objasni mi o cemu je rec tu.
Fond za razvoj iz NS daje samo clanovima LSV,DS,MADJARSKOJ PARTIJI ITD.
A ljubomoran jesam sto nebih biojer sam i ja isto drzavljanin ove srbije kao i ostali,pa nije ona samo nekima majka a vecini maceha
 
E slobo sad si stvarno lupio.
Ja sam politički aktivan a ta opcija nije na tom tvom spisku (čak nisu ni u ljubavi) pa sam dobio dva kredita od fonda za razvoj.
Prvi za sadnice jabuka a drugi za frezu.Čak je bilo i nekih grešaka pa sam na njihov zahtev poslao ispravnu dokumentaciju.
gospodin Sabo radi svoj posao profesionalno.Žao mi je nismo politički istomišljenici ali bi bilo stvarno nekorektno da iznesem laž na račun fonda.
 
ja lupio.Pa to sam i hteo da kazem da samo vi koji ste aktivni dobijate. pa kako onda tebi daju i za neispravnu dokumentaciju,a meni ne daju.Svi vi koji ste u nekim strankama prdite u istu tikvu.
A gospodin Sabo posto vidim da ga znas a nebi trebalo jer otkud ga znas on je direktor ili precednik fonda,ti ne treba da znas nikog i da dobijes kredit.Sabo je jedna bagra zajedno sa onim Marinkovicem,trazili su mi ljudi da mi srede kredit 5 posto iz jedne stranke,i i dalje se dvoumim dali da ih prijavim ali vrana vrani oci ne vadi.Trazio sam im da mi daju i da na internet stranici stave kome su sve dali kredite i kada od kada rade pa da se to vidi.Po zakonu o dostupnosti informacija od javnog znacaja oni su duzni da to odrade a nisu.Nisam terao dalje ali da sam hteo pocepao bi ih.Sta ti sad hoces da kazes da nema veze politika sa takvim stvarima.Pa ti si onda jedini koji tako nesto kazes.Hoces da kazes da se politikom bavis da bi meni bilo lepse CRVC.Puno vas je takvih ovde na forumu
 
dogovoreno je da se 25 aprila krene po subvencije..
odziv je velik mnogo veci nego sto se mislilo organizovala se i centralna SRBIJA 12 opstina se javilo do sad cak iz Prokuplja,tako da nije samo da je Vojvodjanski seljak nezadovoljan.
Na VAMA je da odlucite da li ste za SEBE ili vise volite njih.
Ima li neka organizacija iz Leskovca (ako postoji) da se javila za protest?
 
ja lupio.Pa to sam i hteo da kazem da samo vi koji ste aktivni dobijate. pa kako onda tebi daju i za neispravnu dokumentaciju,a meni ne daju.Svi vi koji ste u nekim strankama prdite u istu tikvu.
A gospodin Sabo posto vidim da ga znas a nebi trebalo jer otkud ga znas on je direktor ili precednik fonda,ti ne treba da znas nikog i da dobijes kredit.Sabo je jedna bagra zajedno sa onim Marinkovicem,trazili su mi ljudi da mi srede kredit 5 posto iz jedne stranke,i i dalje se dvoumim dali da ih prijavim ali vrana vrani oci ne vadi.Trazio sam im da mi daju i da na internet stranici stave kome su sve dali kredite i kada od kada rade pa da se to vidi.Po zakonu o dostupnosti informacija od javnog znacaja oni su duzni da to odrade a nisu.Nisam terao dalje ali da sam hteo pocepao bi ih.Sta ti sad hoces da kazes da nema veze politika sa takvim stvarima.Pa ti si onda jedini koji tako nesto kazes.Hoces da kazes da se politikom bavis da bi meni bilo lepse CRVC.Puno vas je takvih ovde na forumu
Malčice bolje pročitaj tekst pre nego što ga komentarišeš,dokumentacija je imala gramatičku grešku (JMBG) .Nemam ja šta tebi da objašnjavam i ubeđujem te.Ima ljudi kojima rečima ne možeš ništa objasniti.
Baš mi je žao što ih nisi "terao" dalje pa da nam lepo pravnim putem pokažeš da si u pravu( ja bih bar tako uradio).Na ovakve ne istine nisam mogao da ne reagujem iako sam s Saboom politički protivnik i ne poznajemo se lično.Ali to što nosimo različiti dres ne znači da treba da se mrzimo,pljujemo,vređamo...
 
posle kad nam dodju neki partizani i pocnu da otimaju mi vicemo ne to je od moga dede,on je to posteno zaradio,niko mu nije poklonio CVRC!A deda muvao gde god stigao da niko nije stigao na red da muva od njega,on bio naj gladniji!
ZAO MI JE STO UVEK BUDE KOLATERALNE STETE...najebe neko ko nije trebao
 
..............kaže za Agro Dan predsednik Upravnog odbora novoosnovane Asocijacije benzinskih stanica u Srbiji sa sedištem u Novom Sadu Marinko Antonić.

- Ova uredba je dovela do toga da učesnici u saobraćaju mogu da se osećaju nebezbednim jer poljoprivrednici moraju da idu do udaljenih mesta da sipaju dizel gorivo, tom prilikom prenose i po 1000 litara goriva što po zakonu o bezbednosti saobraćaja nije dozvoljeno, jer su u pitanju opasne materije.
Takođe ova uredba je izazvala negativne efekte po pitanju ekologije, naime nafta i naftni derivati se čuvaju u velikim količinama po kućama, dvorištima i predstavljaju potencijalnu opasnost koja može dovesti do katastrofalnih posledica, rekao nam je Antonić.

U Asocijaciji benzinskih stanica smatraju da bi ispravnija odluka bila da je sistem podsticaja ostao kao ranije kada su poljoprivrednici računima pravdali utrošeno gorivo.
 
Ne brini sad će izveštaj kako NIS posluje u plusu za razliku od predhodnih godina kada se sav manjak dopunjavao iz državne kase.
I ove je samo nije direktno nego su "zaradili" tih 125 din zahvaljujući državi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh