Subvencija poljoprivredi za 2012. godinu

Po hektaru ili kilogramu ?

  • Obečanih 14000 din po ha

    Glasovi: 185 84,1%
  • Dobijenih : Dizel i avans oko 5000 din

    Glasovi: 35 15,9%

  • Ukupno glasača
    220
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dragi bog ce nam pomoci ali mi necemo.Svi su vec oni bili vlast i nama ostaje da sjase kurta da uzjase murta.Po cemu ocekujete da ima na vidiku boljih.Ne mojte ni pomisliti da sam pristalica demokratije na ovaj nacin.

znam da su svi isti druze ali ovi svesno unistavaju selo...smenili su Dragina koji je radio za poljoprivrednike a doveli su ovog strucnjaka koji radi za partijske finansijere, kneza Miska,Matiju,Koleta...
 
Sta je bilo videli smo sta ce biti videcemo. Da li je neko merio temperaturu zemlje? Ja merio sa pionirovim meracem : pre podne 9 po podne 15 stepeni ako je tecan.Nesmem da kazem ali ja bi krenuo polako sa setvom kukuruza????? BITI ILI NEBITI
 
Ja sam danas bio po naftu u Zrenjaninu nikog nigde bili smo tamo od 8 pa do 11:30 dok smo napunili 5000lit i nigde nisam video nikog da je bio po gorivo sa bonom a i pumpadžija kaže da je do sad kod njih juče bio jedan i danas ja.
 
Ja sam danas bio po naftu u Zrenjaninu nikog nigde bili smo tamo od 8 pa do 11:30 dok smo napunili 5000lit i nigde nisam video nikog da je bio po gorivo sa bonom a i pumpadžija kaže da je do sad kod njih juče bio jedan i danas ja.

Jutros digao bonove i oko podne po naftu isao takodje i kod nas pumpa prazna za 2 sata tocenja po koji auto naisao
 
Sta je bilo videli smo sta ce biti videcemo. Da li je neko merio temperaturu zemlje? Ja merio sa pionirovim meracem : pre podne 9 po podne 15 stepeni ako je tecan.Nesmem da kazem ali ja bi krenuo polako sa setvom kukuruza????? BITI ILI NEBITI

moj ti je savet da sacekas do aprila,javljaju sledece nedelje zahladjenje i kisu...ipak ti odluci sam
 
Oni nas da izvinete siv posteno zaj......Dobio daans sve bonove od 5 litri. Srecom prvi jutros, sat vremena popunjavao bonove a na pumpi extra brzi pistolj napunio burad za pola sata!!! Mada ljudi zalosno je ono sto sam video dolaze ljudi sa kojekakvim balonima uzimaju 70 - 100l goriva. Uredu sa cenom od 65 din. Ali muka je i to sada nekima izdvojiti!!!

---------- Poruka napisana u 20:44 ---------- Prethodna poruka je at 20:42 ----------

moj ti je savet da sacekas do aprila,javljaju sledece nedelje zahladjenje i kisu...ipak ti odluci sam
Valjda ce da opali neka kisa , jer danas gledao posejanu repu kod komsije, sigurno je na 6 cm, a zemlja sva suva .Ta bez kise nema da nikne
 
Će da mu otpadnu ruke :haha:

---------- Poruka napisana u 21:15 ---------- Prethodna poruka je at 21:15 ----------

Idem ja da potpisujem.............
 
kod nas danas oko podne počeli da dele bonove,prvi sam bio na listi,1200lit sve po 5lit(240 komada),pa to je strašno piši BPG pa potpis...pa onda gužva na pumpi jer iz susednih sela su dobili ranije bonove...od pančeva do vršca samo u uljmi je nisova pumpa,katastrofa,poslovođa kaže da je od nedelje zatvaraju zbog renoviranja,biće veselo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh