Teske drljace

Jeste. Original dubica. Teska je kao tuc.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
to je suvo gore 2-3 cm a dole blato tako da teska drljaca to resi u dva prohoda, prvi otvori, a drugi cim malo proprne.. nece se osusiti dok se ne otvori kora.. a da se totalno osusi i zabetonira bez otvaranja bice 15-ti jun, neverujem da si bas toliko neozbiljan da docekas to..:)
 
Skroz sam zaboravio da su oni imali takvu drljacu,a sta kod njih nije pucalo i krivilo se....
 
Gledam na toj drljaci daska je na krutoj vezi nema opruge, jel to ima smisla tako da ide? Trebam na spremacu da pravim pa mi ovo deluje dosta jeftinije i lakse za napraviti!
 
Bila je jedna ovakva kod nas u selu na probi,bio sam i ja među njima (pospremio oko 30 kj) sasvim korektno urađena drljača. Radili su sa njom još par njih sve sa 1221 i veći .Niko nije ima primedbe.Ne znam da li je ostala u selu ili je otišla.
 
Talinu kpd vas nije bila talva vec ona iz vojke .Znam jer si.mi slao slike i ja posle kupio takvu.Da dodam da je odlicna i lepo.se pokazala mada meni sada treba i spremac jer za povrce koje rasadjujem i previse nabije zemlju a posto nesto sadim i kasnije i nikne trava negde slabije je unisti drljaca spremac bolje.
 
Nazad
Vrh