Teske drljace

Koja je trenutna cena poluteske drljace Tupanjac 4 m sa daskom, 2 rotora i klinovima 25x25?
Pitanje isto da li moze komotno da je vuce Ursus 904 od 85 ks?

Clan Elixir je platio 2.300e sa prevozom do Kladova. 577dv ima velikih problema sa njom, a probao je jedan sa Yto-om 904. Sa njim radi posao.
 
Pa samo slicno zvuci,ako pogledas kvadrat preseka 20*20=400mm je povrsina jednog klina,a 25*25=625mm preseka,vise od 50% veci nego na 20*20.
Od volje ti,ali promisli jos malo.
 
Svakako moram pozajmiti od drugara pa videti! Ovo kazem za 20x20 a verovatno cu probati i Futosku od 3.5 m sa klinovima 25x 25 ali po narudzbini sa debljim ramom i tezi oko 1050 kg!
 
Moja ona agrofurova,od 4 metra i tezine 1050 kg klinovi 25x25 je taman za rusa 952,ide sa njom oko 9 km i potrosi rus oko 3,5 litri po jutru,nema potrebe 2 prohoda,al ako imas da isprobas razne to ti je najbolje,da da dodam radim i tesku ritinu i laku zemlju,a potrosnja skoro ista malo cudno al tako je,valda u toj lakoj zemlji potonu skroz klinovi,al moja je prva u selu pa sam kupovo napamet.
 
Grunte posto imas brega bolje uzmi srednje tesku 25x25od 3.3 m pravi ih sad i tupanjac, ja sam po meni ipak trebo uzeti od 3,6 za moj nema traktor rezerve snage,sad je vuce al relativno je i nov traktor blizu 600 sati,.Mislim da je teska od 3.3 prevelik zalogaj za njega posto imas brega.Ja nemam brega al kasnije ce trebati brzina manje bar ja tako mislim.
 
Vidi komsija, moj dobar drugar u maradiku,sto bi trebalo da su teren i zemlja kao i kod tebe,vuce 3.6 sa 892..prvi progod 4 ili 5,drugi 6om..koliko je to km na sat ne znam,ak je brze nego 820 u istim brzinama..pa ti proceni..
 
Nazad
Vrh