Teske drljace

Ko stvorena za tebehttp://www.mojauto.rs/polovni-poljoprivredna/1787131_Ostalo_3443_Teska-Drljaca_2002_god Koliko su kod tupanjca.

Pa taj trazi 2100e sa novim klinovima, znaci da je podrljalja pola Vojvodine.... A za 2000e moze da se kupi nova.....
Juce sam bio na Ceneju ima napravljenu novu od 3.3m za 1800e koja je malo laksa... i za ~2300e nova teska drljaca od 3.3m....:ppozdrav:

Zao mi je samo sto nisam slikao ovu za 1800e kaze da je idealna za traktore od 80ks.
 
To joj je plus sto je podrljala pola Vojvodine,a nista joj nefali ,a lik trazi toliko nemora znaciti da je fiksna cena,koliko se secam mnogi clanovi foruma su falili bas tu drljacu.Al dobro svako treba da razmisli pre kupovine sta ce, ja sam ovu slucajno naso u oglasima niti znam cene novih ,zato sam i pitao,Ali porediti ondasnje materijale i sadasnje,prednost dajem proverenom.
 
Nikad da stignem da postavim slike 6.2m

109524501020266664682733.jpg


110461991020266811394401.jpg
 
Grujo, lepo i masivno izgleda, jesi je merio kolko je teska. Nemoj zaboraviti da me zoves kad je budete nosili kupcu. Ocu da vidim kako se rajka bori sa njom.
 
kova77 odneli smo je u nedelju,Rus 92 nije mogao da je podigne,Ursus 160 ks se borio ali je podigao.Kad smo otisli u Batrovce rajka ju je digla,ali nisu donja dva polja zakacena.Zvao je covek i rekao je da su postavili i dva donja polja i da ima rajka sta i da nosi,cucemo i kako je vuce.

mixer 87vac nema potrebe daska na teskim drljacama...
 
Da prezadovoljan sam kako radi, nisam stavljao slike jer je clan @Frenky to vec uradio, jer su potpuno iste i traktori ih isti vuku! Drljaca ima lepu tezinu i vaga traktor, kad se malo ostrije pusti kvacilo dizu se prednji tockovi, tako da mora smirena voznja!
 
Dali je bilo gušenja gde je bila kukurzovina zaorana, verovatno MTZ-1025 bio dovoljan za nju.
 
Kad je sve zaorano radi jako lepo ali ako ima od gore kukurozovine e onda nije to to, prvi progod super uradi moze da se seje bez problema a drugi prohod iza nje pepeo! Nista preko 100ks ne treba za nju, mada ide pristojno i sa 80, malo se sporije vozi ali bude brzo gotova njiva, ipak 5m sirina!
 
Nazad
Vrh