Teske drljace

Imam tupanjcevu drljacu od 6,6m vec drugu sezonu. Podrljala je za dve sezone oko 500 jutara. Klinovi su tek malo sa prednje strane potroseni. Ni jedan klin nije pukao. Imam 2 klina kriva (zapeo o betonski kolac u njivi). Ove godine radila u izuzetno teskim uslovima. Ja prezadovoljan.

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
A klin 10 eura,pa racunajte...al opet ne pucaju kao S-ovi na spremacu,koji je 700 din,a ove godine pucali ko ledenice...
 
Kod nas je teski Tupanjac od 6.6m stigao pre tri nedelje. Dva klina smo iskrivili i jedan polomili. Klinovi se za ove tri nedelje potrosili otprilike 3 cm ali je uradila jako jako mnogo u neverovatno teskim uslovima.
цицморић да није стигла још каква понова са сајма или тек треба да стигне?:osmeh:
 
kod mene stigla drljaca,zahvat 3.6m,steta sto nema gde probati... :osmeh:
fotografija0259.jpg

fotografija0261.jpg

fotografija0262.jpg
 
Proizvodjac je jedna bravarska radionica iz Mitrovice,kopija tupanjca sa malo povoljnijom cenom od istog!jedina razlika je sto ima ojacanje od cevi gde klin ulazi u krilo,vidi se na slici.
a lenije su nam posebna prica!:osmeh::ppozdrav:
 
Da to je poluteska drljaca, koliko znam na forumu nema tema o poluteskim drljacama pa sam stavio ovde. A u poslednje vreme su sve popularnije pa nebi bilo lose da se otvori i ta tema.
 
Nazad
Vrh