Ursus

Imam priliku da uzmem ursusa 360 u dobrom stanju od dobrog domaćina 91godište 98 kupljena nova kabina sve ispravno za nešto manje od 3000e.šta mislite jel to vrijedi uzet
 
Da li neispravna AC pumpa na c-360 može biti uzrok curenja nafte na odušku PVP?
 
Postovani kolege, molim Vas za jednu informaciju, kakva je razlika izmedju Ursusa c355 i c360
 
Pozdrav, da li je neko od vas menjao donju osovinu hidraulike na koju se kace poluge, kod ursusa c 335..Jedna strana mi je pojedena i koleno stoji nakrivo..Probao sam da izvadim osovinu ali sam video da to moram prvo da rastavim sve odgore da bih iznutra dosao do osovine..Koliko je to komplikovano, hvala unapred na pomoci..
 
Gdje ima povoljno a da valja išta ta kako zovete crna kutija ili cigla , tj razdjelnik za c355 ili je 360 neznam baš ? Treba mi za komšiju .
 
Momosaric,kakva nova kocka,crna kutija ili kako vec,,uzni to repariraj,nove gumice stavi(stim da nista nije osteceno),budi malo oprezan,smiren i nezan,malo je mucno ali da se odraditi,ja sam to sredjivao kod mene i drugima i ispalo veoma uspesno,radi hidraulika pesprekorno,inace kao nov deo nije bas jeftino(kako kome),meni je jos prva,probaj,pozdrav.
 
Nazad
Vrh