Ursus

Takve filter kao ma golfu jedinici nosi i man i skanija po 2 komada, pa ako može man od 350 konja što nemože ursus. Da li bi mogao da staviš dva od imt traktora, imam ja nosač za dva filtera koji stoje jedan pored drugog i mogli bi se ugraditi na mesto tih postojećih, možda bi i cevi pasovale da se ništa ne prepravlja. Ako te intresuje mogu slikati.
 
Kosjerac,hvala ti,medjutim ja nisam smeo vise da cekam a da ne uzmem onog sto sam video u oglasima,pa sam bas danas dogovorio sa covekom da mi posalje sa kurirom...inace iz drugog izvora i ja sam uspeo da saznam da ima dovoljan protok...
 
Danas mi se u planinu otkinula sipka kvacila, pa sam iskoristio lanac i stegao srafovima da zavrsim posao i dodjem do kuce. Popodne kupio drugu,celih 300 din.

Послато са ONE TOUCH 4015X уз помоћ Тапатока
 
Ma 300 dinara nikakva para, ali moze skupo da kosta kad se otkine. Svaki put kad pomislim na vitlo bez lamele obavezno se setim i te njegove famozne sipke kvacila.
 
Moje je takvo. Meni ta sipka varena nekoliko puta i sad pukla pored vara.

Послато са ONE TOUCH 4015X уз помоћ Тапатока
 
Nije glupo nego jeftino pa ne mozete ni ocekivati da traje ko zna koliko ja sam stavio novu pre 5-6 god. jos nije pukla
Covek iz susednog sela stavio obican lanac umesto sipke kaze tako radi vec 2 godine ::suncanje:: tako da Aco dobar lanac i ne boli glava :haha:
 
Kolege imam par pitanja u vezi kipovanja sa c-360. Tip od koga cu uzeti prikolicu radi sa IMT 560, to znaci da ne treba ispustati ulje iz sistema prikolice posto i on koristi ulje iz menjaca kao i c-360? Kada prikljucim brzu spojku kako treba da podesim rucicu sa oznakama S i P ili to ne treba da diram? Nemojte da mi zamerite na ovakvim pitanjima, jednostavno nemam koga da pitam jer je kipovanje traktorom u mom kraju retka pojava, sto zbog neispravnosti uredjaja za kipovanje sto zbog neznanja.
 
Tu rucicu sa oznakama "S" i "P" ne diraj nista jer ona nema veze sa kipovanjem. Mislim, nisam ni ja sa mojim nikad kipovao, ali sam citao upustvo i shvatio sam da ona sluzi za neke druge stvari.
 
Ona rućica do rućke od hidraulike, sa kuglicom na, služi za kipanje i ima 4 položaja. Ako se ne varam, sredina je neutral, jedanput dolje je spuštanje, još niže je plivajući režim i tako opet prema gore.
 
fctziw.jpg

2nv79so.jpg

5zjuiu.jpg

2zdnntx.jpg

2re2jhv.jpg

23w67tz.jpg
 
Jel moze neko da mi kaze koje ulje ide u vazdusni filter na 355/360 i koja kolicina? Na koliko mu se uopste menja ulje u tom filteru i na koliko je predvidjeno samo ciscenje?
 
Neki interval izmjene bi bio 30-50rh, ovisi od posla koji se radi, tj. koliko se prašnjav posao radi. Znaći neko jeftino ulje sea30, 15/40 ili slićno koje se nađe pri ruci i mrežica. Trošak cca -10€.

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 
Nazad
Vrh