Ursus

Hvala FL, mada malo opsirnije ne bi smetalo...i nije mi jasna razlika izmedju 904 i 904b. ne treba meni da leti, nebitno da li je dve ili tri brazde. ovde i 82-ke uglavnom oru sa dve pa ni meni ne bi smetalo. Kakav je u tanjiranju? Znam coveka sto radi dosta zemlje, ima takvog ursusa i nekako mi se cini da njega najmanje koristi pored vecih traktora i 82-ki. ne znam da li je to s nekim posebnim razlogom
 
drugari da li neko ima nekih iskustava,saznanja ili je nesto cuo(bilo sta) . . . u vezi ovih novih 11024? interesujem se za jednog takvog a niko ne zna nekog ko ga je vec kupio,pa ako nesto znate svaka informacija bi mi dobro dosla...
 
Dobro majku mu imal neko nekih (detaljnijih)informacija o ovom Ursusu 11024?
ja sam video jednog u radu, na takmicenju u oranju u vrscu. vukao je onaj turski trobrazac ayden puluck valjda. izgleda dosta dobro i spolja i unutra. kabina je dosta udobna, nije bucna( nije ni motor). ali na mene nije ostavio bas povoljan utisak, jer mi se cinio nekako tromo. nije bas isao kako su pricali sa obzirom da je 110 ks. i msm da je previse stvari sklopljeno u njega. MF transmisija i hidraulika, cararo prednja vuca, perkins motor( kako je sve to uklopljeno). nisam ga vozio pa necu vise da pricam, ali cena je primamljiva.
 
Nazad
Vrh