Ursus

mozda bimogla i dole na 2000e ako je traktor u losem stanju.
 
@zokidrum,ako se ne varam,mada mislim da se ne varam,ovaj traktor se vec dugooo vrti na oglasima samo sto ga s vremena na vreme obrisu i ponovo postave,inace sto rekose prethodnici cena je tu negde mozda i malo jaca za to god
 
Ne mislim samo na traktor, cena za svu mehanizaciju iz ovog oglasaje niska....
 
Pa nisi ti druze blize mog sela pa da vidis kako bi ga negde u mom selu udomio... Ovde je glavni traktor Ursus nebitna cena platio moj komsija jedan krs od C-355 3000e i sad se uveliko kaje jer mu je trebao jaci traktor jer prosirio povrsinu i sad mu i C-355 mali a tesko da se proda za te pare ponovo...
 
ja sam skinuo trenutno traktor sa oglasa, lod mene nema posla otkad je torpedo dosao samo leti preveze malo bala i pograbi nesto livada i to je to, ostace mi sad za leto da radi
 
evo malo cena iz krokusa kupovao za sebe neke delove pa reko mozda ce nekome biti od pomoci:
-cevi bos pumpe za 1 klip 242 din
- za 2 klip 241 din
- za 3 klip 239 din
- za 4 klip 241 din
-dihtung glave 186 din po kom
-izduvna grana 2265(do kolena)
-ulozak dizne 1465 din(komad)
-pinjon za sajlu 1080 din
-sat za broj obrtaja 1635 din
svi delovi su poljski ni sam hteo da uzimam indijske i turske koji su malo jeftiniji racunam da su ovi ipak malo kvalitetniji,a da
-elementi pumpe za gorivo 2220(po kom) poljski
 
@markokurjega,hvala puno na pomoci,jesi li nekad kupovao preko njih kakav im je kvalitet delova,ove sto sam uzimao iz krokusa su zaista dobri isto sam skoro uzimao u paracinu neke delove ali ni sam bas zadovoljan izradom i kvalitetom delova a ovi u bpb komercu na slici lepo izgledaju :ppozdrav:
 
Konkretno kod njih nisam ali je "THM" marka kod koje nećeš nikako pogrešiti i njihove proizvode sam uzimao ,dizne,dihtunge glave,i lamela mi je njihove proizvodnje.
 
Nazad
Vrh