Ursus

Lepo kazes u sumi nema sta ne puca u to budi siguran..
 
Bas tako kod nas je lik odvojio napola landinija,za ludake je sve moguce kad nevode racuna.
 
Poslednja izmena:
Bas tako.. Zacas pukne zvono.. Video sam jedan pukao kod ono otvora valjda gde se steluje lamela (dobro parce je otkinuto) Kako neznam..

pa da... pukne kao led... kad cepaju ga nenormalno... mani te se ljudi!! nema sanse!! kako ja nikad jos nisam video da je puko ijedan trator?? s obzirom da ne cepa niko traktora sa drugom traktorom od 80< konja ili sam sebe sa silom. pa naravno da pukne, ako koristis kao nenormalan...

jeste... i ovaj je pukao "kao led".

http://www.youtube.com/watch?v=U4uvmW0AqqY
 
Ja nisam rekao da su pucali kad su ih vukli sa traktorima od 80ks.. Ali nekada se kod nas svaki dan vadio pesak iz reke pa kad se zaglave znalo se pozvati i vise traktora pa krene cupanje i eto belaja.. To je ipak nemar kao ovaj na snimku.. Ali jedan je pukao sam kad se podigao i kad je ovaj zgazio kvacilo on pao i gotovo... Sve se moze polomiti kad se ne pazi.. Nisam hreo da nekog uvredim.. :ppozdrav:
 
zanima me da li ima razlike između starih c355 70godišta i ovih 15 godina mlađih.naime imam ponudu da kupim 355 74 godište u dobrom stanju puno novijih dijelova ima i uz njega idu dijelovi za generalnu kupljeni prije 90 godine došli smo do cijene 2500eura šta mislite da li vrijedi toliko

- - - - - - - - - -

i zaboravio sam da pitam u čemu je razlika 355 i 360 ,mislim na motor
 
Da imaš neku sliku da nam pokažeš,ako je u dobrom stanju,motor,gume ,ostalo,onda nije puno para,pogotovo ako kažeš da ima još delova uz njega,moj je ursus 77 godište,i radi kao sat,još mu nisam radio generalnu,samo zamenio karike,a ulje ne troši još uvek (bar ne u većim količinama),razlike u motoru veće nema,na mom Ursus-u koji je 355,na pločici motora piše Tip C-360.
 
ma to sve znam nego zanima me kako su digli tih par konja kad su motori isti .a što se tiče ovog traktora našao sam jedino da mu treba sredit prednji trap i ništa više .gume prednje nove zadnje 80% kočnice ispravne motor nakon 6 mjeseci nepaljenja upalio odmah instalacija ispravna boš pumpa rađena i to u njemačkoj novi hladnjak filter zraka(msm kućište filtera)diferencijal nov mjenjač kompletnopretrešen alnaser ialternator novi sjedalo original novo hidraulik radi kardan radi a od dijelova ima komplet sklopove sa čaurama velike i male pesnice ikompletan razvod nov i još kojekakvih sitni dijelova poput pakni španera itd.i što je bitno svi dijelovi su kupljeni 89 i i na prvi pogled se vidi kvaliteta dijelova

- - - - - - - - - -

i da kod ovog na motoru piše tip 4002
 
Cim vise trosi 360 a motori su isti mora da je caka u stelovanju bos pumpe ,otud par konja vise.Cena je ok nerazmisljalj mnogo:ppozdrav:
 
a da vidite još traktore koje ima imt 539 sa 650 radnih sati i imt 577 sa 1000 radni sati izgledaju kao da su juče došli iz dućanaa 90 godište su 577 je poseban prednja vuča ful opremljen 6 izvoda hidraulike ma kratko strava a zemlju je tip dao prije 8 godina u arendu i odonda se samo nekad malo provozaju
 
Kupuj to odma, ako je stvarno tako kako si opisao, odneće ti ga ispred nosa!
 
Dali neko zna dimenzije stelovanja pipaka ,
na kvacilo urusa 120 ks
menjao sam pipke pa bi mi mnogo znacilo ,na koju visinu da ih odvojim od korpe,
Korapa ima 4 pipaka ..
 
Nazad
Vrh