Ursus

Kad vidim neke takve cene kao da oni imaju jedini traktor za prodaju i da kupci nemaju pojma.. Sto je naj gore naci ce i on kupca zbog prednje vuce ili ce da ga ubede nekako.. A takav traktor se moze naci za 2000 evra tlus ta prednja 500-700 evra... Dodje mi da ga zovem i malo zavlacim oko cene...:haha:
 
Izgleda da bi mu tih 8000 resilo problem... Joj moram da ga zovem,da ga pitam sta jos daje uz traktor???:sta: :haha:
 
Sutra malo ce da mu da neko za njega 8000 evra daj molim te Pavle sto je mnogo mnogo je da ne idemo dalje u :off_topic:
 
Sutra malo ce da mu da neko za njega 8000 evra daj molim te Pavle sto je mnogo mnogo je da ne idemo dalje u :off_topic:

Rekoh vam da svaka roba svoga kupca ima e sad je pitanje da li taj potencijalni kupac ima taj novac.Svaka budalastina ovog sveta ima potencijalne musterije samo na svu srecu nemaju sve naivcine i novaca .Uverio sam se licno na primeru mog zeta da je lakovernoj budali moguce svasta prodati.
 
joj cene uhuh,moj komso je ugradio takvu vucu izasla ga preko 1000e jos mu uvalio lik napuklu, i jedan dan rastavi se napola ode u vrag,a i ovaj mi deluje malo rašcepljen prednji kraj.
 
On nemoze da izdrzi to,polomi ce ga na pola i tako su meki na sredini kod mene u selu ima dva lomljena po sredini,kako neznam... Sigurno je veselo motati ovaj volan,jedan ceo dan na ovom traktoru i pravac blnica..:haha:
 
Mozda prodavac racuna na tu soluciju da sa takvim traktorom mozes nekoga da se otarasis na brzinu a da bude sve po zakonu.
Mozda mu je cena zato tako postavljena.
 
Pa da skrati vek vozacu nabrzaka:haha:.to bez serva ajoj kuku voziti.lose su te vuce sve isti simtomi pucaju po sredini,i to covek da spusta negde racunajuci ima duplaka au naopako:sta:.
Uzalud bacenih para.
 
Ta vuca vise sluzi kao teg nego stvarno da povuce,ako se dobro zaglavis i ukljucis prednju odvoji se traktor na dva dela.. Sad mi rece cale da za jednog u selu zna kako ga prepolovili vukli ga iz reke sa prikolicm peska,a drugi se podigao od tereta pa kad je ovaj naglo zgazio kvacilo traktor pukao na pola...:
 
A jeste videli onog sa neispravnim diferencijalom u oglasima ?? Koliko bi izaslo da se to resi ??? Kolega skoro uzeo univerzala sa neispravnim menjacem za 1200 evra rastavljo ga tri cetiri puta dok ga nije resio ali isplatilo mu se izaso ga 2500 kao nov je sad ofarban nov akomulator nove prednje gume zadnje dobre. Ovaj je u oglasima 700 e sa puknutim diferencijalom e sad sta na sta misli tacno da je puklo neznam .Koliko bi bilo da se komplet diferencijal zameni ??
 
A jeste videli onog sa neispravnim diferencijalom u oglasima ?? Koliko bi izaslo da se to resi ??? Kolega skoro uzeo univerzala sa neispravnim menjacem za 1200 evra rastavljo ga tri cetiri puta dok ga nije resio ali isplatilo mu se izaso ga 2500 kao nov je sad ofarban nov akomulator nove prednje gume zadnje dobre. Ovaj je u oglasima 700 e sa puknutim diferencijalom e sad sta na sta misli tacno da je puklo neznam .Koliko bi bilo da se komplet diferencijal zameni ??


Video sam taj oglas.. Pa deluje onako povojan (moze taj traktor da se uzme za 500e siguran sam) i jos ako nadjes negde diferencijal za malo para eto traktora za 1000-1300 evra...
 
pucaju svi na pola video sam mnogo slucajeva od rakovice imt577 ursuzi zetori cak sam video na nekom hrvatskom forumu mtz820 koji je radio u sumariji

- - - - - - - - - -

koji trktor u pitanju?
 
Mislim da je na ovom Ursusu laka prednja vuča od Zetora. Kako sam čuo, one ni na svojim Zetorima nisu bile gotov nizašta. Imao sma prilike vidjeti to uživo, do te mjere su nježno konstruisane i tanke, pojma nemam koji je njihov smisao. Mislim da je ta laka vuča sigurno 4-5 puta tanja i slabija od one prave, teške.
 
Prvi put cujem da postoji laka i teska prednja vuca za Zetora.. Eto naucih jos nesto.. Hvala..:bravo:
 
Nazad
Vrh