Ursus

Negdje oko dizne mi se sljeva neka crna tekučina niz blok, kaze majstor da bi tu diznu trebalo odnjeti kod bošisteda je ona neispravna, dali se slažete s njim?
 
Da ne citam iz pocetka, gospodo, molim za pomoc. Dali je neko montirao uzane tockove na URSUS 902? Treba mi zbog prskalice. ako jeste, koje su to felne i koje gume. Hvala!
 
Negdje oko dizne mi se sljeva neka crna tekučina niz blok, kaze majstor da bi tu diznu trebalo odnjeti kod bošisteda je ona neispravna, dali se slažete s njim?
Dizna je "propisala" odnesi je kod bosiste, verovatno je samo zaglavila,ali nek pogleda da nema sitni opiljaka, a posto curi pored dizne obavezno promeniti podloske izmedju dizne i glave (nove, dobro okaljene)
 
Sretna Nova godina svim članovima foruma i da vam se Ursusi što manje kvare,i hvala na odgovoru Mixer
 
Da li iko zna, zasto na ursusu 360 bosh pumpa baca na odusak naftu, cesto izbacuje, i to ne bas zanemarljivu kolicnu nafte ???
Kako se moze rijesiti ovaj problem ?
 
U trgovinama rezervnih djelova ima za kupiti konpletan hidraulički volan za Zetore, dali se to može ugraditi i na Ursusa c 360
 
Na ursusu je drugačija dekla razvoda, te se na nju ne može namontirati fabrička pumpa hidrauličnog volana.....
 
Preko imaju dve vrste kompleta za 355/360 jedan je sa deklom razvoda kao na zetoru sa takvom pumpom a druga fela je da se pumpa kaci ispod hladnjaka direkt na radilicu .
 
Telnett,u prošlom postu si napisao da preko imaju dve vrste kompleta, ako možeš pojasniti gdje preko?
 
Poljska i kostaju ~ 500e tamo . Tako nesto bi mogli da nabave ovi koji uvoze delove za njih no za koju cenu ne znam ...
 
Nazad
Vrh