Ursus

Tocno ovako

71h5pe.jpg
 
Nisam odlucio hoce li biti cisto crvena ili ona narancasta kakva je u originalu, to cu razmisljati kada dode vrijeme za to.
Sigurno je samo da ce biti ovakva kombinacija kao sa slike. Crni trap, srebrne felge i crvena ili narancasta limarija.
 
Jel pokusao neko da namesti kuciste upravljaca od c360 na c335?
Kod mene ima dosta c360 i svaki je lak na upravljacu, skoro pa kao hidro, ja se ubih sa c335, pogotovo u neravnoj njivi, nije bas preterano tvrd pri motanju, ali vraca udarce sa tockova na volan, nekad postane stvarno nepodnosljivo...

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Stvarno ne znam da li bi to moglo i da li bi pomoglo. Ja sam primetio da i C 360 vraca udarce gde je bas neravno. Moguce da je kod njega to manje izrazeno zbog vece tezine, ali ipak vraca i on. Pravo resenje bi bilo hidraulican volan.
 
Ja se volim zezati da mali lomi prste ali dušu nikad! . Voli mali udarati po prstima, pogotovo palci nastradaju. Meni prošle godine skoro slomili u šumi palac, 3 dana ga nisam čuo!

Poslano sa mog Lenovo K10a40 koristeći Tapatalk
 
Aco na ovom to bas ume biti problem, c360 sam vozio, ni 2% nije kao na malom...
Nema Borisave lufta, sve je fest na traktoru, lagano se mota, sve super, samo sto hoce podmuklo da vrati na volan udarac...
Moracu nesto da resim, radim sa njim bas dosta...
Upravo se setih da imam ispravnu mumpu i klip

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Lepo izgleda mali. Samo mu hidraulican volan fali. Ako vec imas pumpu i klip mislim da bi bilo dobro da se potrudis malo oko toga.
Da, danas sam se setio bas kad smo pisali oko toga, jer predhodni put kad sam na drugi traktor ugradjivao hidro volan, to sam kupio duplo, bilo je povoljno, ne secam se cene u detalje, pumpa oko 3000msm a klip oko 2000... verovatno cu zimus da ga teram majstoru da radi...
Orbitrol cu da kupim nov, obavezno, i savet svima ko ugradjuje servo naknadno, orbitrol samo NOV, ili ako je bas pre par dana skinut sa masine i bio je ispravan, tj, nije pustao ulje nigde, moze da dodje u obzir...
Sa predhodnim sam se napatio kao gresan, raskopamo ga na kraju da promenemo oring, celu noc ostali dok smo skklopili, posle par dana opet poceo da pusta.....

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh