Romanovske ovce

o njemu sam pisao na 47 strani i ima slika. ponovocu ga slikati za vikend.
njegova sestra ima 25 kilograma a i ovnici koji su ojagnjeni 14 i 15.02. u prosjeku imaju između 24 i 25 kg.
ali zato imam ženkicu koja je najmanja ima 20 kg a isto je ojagnjena 15.02. a najmanja je od svih a ista je hrana.
sto se tice hrane mislim da kukuruz daje najbolje rezultate. kupovao sam oplemenjenu prekrupu i mjesao sa vitaminima i mineralima ZP.
i davao sam još svega po malo, tako da su prave izjelice.
 
Наша овца, стара око годину ипо дана. На прошлом јагњењу двојке у октобру а сада тројке.
2n6bt07.jpg
 
Svaka čast ,i meni je danas počela "ljetna" druga tura janjenja.
Mislim da će svaki danpo jedna dve a za desetak dana kreće GUŽVA!
 
kolicinski ekstra,3 jagnjeta je super,licno mislim da ova rasa ima slabiji prirast od drugih rasa i da su pogotovo trojke dosta spore u napredovanju
 
pozdrav svima bio sam malo u posjeti neki uzgajivaca romanovske,ovo je najbolje sto sam vidjeo zenska jagnjad starosti 4mjeseca pa mozete da komentarisetehttp://www.mtel.ba/
 
nije reklama nego nece slike da mi prebaci na forum,inace je slikano tel to je nasa mreza iz bosne,nemam pojma sto nece da ih prikaci mozda zbog velikog formata
 
Hvala ti za odgovor!
Ne treba provjeravati mogu ti reći da da su janjci muški i ženski prelijepi svaka čast.
Pozdrav!!!!
 
Ако је ово генетски најјаче стадо у Хрватској онда је лоша ситуација са чистоћом крви романовске. На првој слици, у средини доњег дела слике види се мешанка, реп је одао. Да су све биле окренуте да им се виде репови верујем да би још таквих нашли. А 300е за мешанца, морате признати много је.
 
Nazad
Vrh