Chat 1.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ipak mislim da bi zbog mira u kući i hladnije krvi bio bolji chat, na kom se historija briše automatski.
 
Najsigurnije je onda da ne pišem ništa,niti sam koga uvredio niti mislio da vređam ne u ovoj temi nego i u drugim
 
Evo, ima nas sedamdesetak članova na forumu trenutno. Traktori, ratarstvo pa Chat na trećem mestu po broju posetilaca. Sasvim normalno za doba godine. Nego, Dule, šta je uzrok natečene jetre kod kuje ? Šta kažu veterinari, da nije trovanje ?
 
nekad je ovde gosn peto1 pisao "dobro jutro" jos jedan neradni dan,ups......danas je sreda,mozda radni
 
Dobro jutro.

@milovan64

Nije to samo jetra. Ima ona druza moj 13-tu god. zivota, sto bi u ljudskom veku bilo blizu 80. Sve se poremetilo. Leukociti poviseni, hemoglobin smanjen uopste vrednosti krvne slike nisu na svome mestu. Godine i otkazuju funkcije jedna za drugom. Danas cemo je ipak uspavati posto je ovo mucenje.
 
Dobro jutro.

@milovan64

Nije to samo jetra. Ima ona druza moj 13-tu god. zivota, sto bi u ljudskom veku bilo blizu 80. Sve se poremetilo. Leukociti poviseni, hemoglobin smanjen uopste vrednosti krvne slike nisu na svome mestu. Godine i otkazuju funkcije jedna za drugom. Danas cemo je ipak uspavati posto je ovo mucenje.

Teška odluka, znam, ali verovatno ispravna.
 
Laku noć želim kolegama, sa željom da se sutra zdravo okupimo u Palanci, oni koji mogu da dođu, popričamo, pojedemo i popijemo, zapevamo i "za pojas zadenemo". Srećno sutrašnje viđenje !
 
Dobrojtro rani narode, osvanu i ovaj cetvrtak 15-ti dan u mesecu kao po obicaju neradni dan.:ppozdrav:
 
dobro jutro,naoblacilo se i skupilo sa svih strana ...valjda ce poceti vec jednom da pada ako nije zaboravila
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh