Cene junadi i gotovih bikova

I ja sam prosle nedelje natovario Djurdjevicu 3 komada, 543 kg prosek,57% radman mesa izasli 2e pare za 20 dana.
 
bio mladi djurdjevic kod mog drugara i mene. Kad je video bikove hoce da organizuje neku saradnju. Daje telad iz uvoza Rumunska 530evra 150kg vakcinisana ociscena i presla na hranu.. A ja da tovim i prodajem njemu. E sad videcemo svi lepo pricaju a kad dodje da treba poceti neku saradnju onda niz zackoljica... Kaze da placa sad dobrog simentalca 2evra

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Ako je bio moj imenjak od Djurdjevica ,on obecava sve i svasta ali izgleda da se ipak neko drugi pita za konacni sud (bar po mom iskustvu).
 
Pošto su bikovi kod mene u sremu Nedeljkovic 3,4 eura topla polutke 15 dana pare,pazarci Senad i ekipa 2 eura sa papirima za subvencije, i nudi mi jedan da dovede siptare kosovare 2 do 2,05 eura bez papira za subvencije, koliko Trlic plaća bikove dal mu je neko tovario
 
veceras me zvao natkupac za klanicu Djurdjevic iz Pecinaca 2 eura na zivo ili 3.5 eura topla polutka dogovorimo se za toplu polutku 3.5 eura ali nisam hteo da cekam pare 20 dana i koji dan vise uvek bude al doduse obecava mi pare za 10 dana nisam pristao
 
Kako je rasna ako je bila u tovu?Sa koliko meseci je ostala steona,kako je razvijena,koliko ima mleka,kako je pripremljena za telenje....?Sve su to stvari koje se gledaju,sada je ponuda velika jer mnogo ljudi odustaje od cuvanja krava pa samim tim i cena nije velika.......
 
1.20 da a 1.80 neko ni bikove ne plaća.Almex dao na klanje a moj veterinar radi tamo pa je informacija tačna
 
Nazad
Vrh