Cene junadi i gotovih bikova

Nedeljkovic 3.55 evra topla polutka. To je oko 2 evra vise manje 5 centi.

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 991 using Tapatalk 2
 
Nisam cuo, ali sledeci put daj klanici za manje pare nego nekima koji su ti nepoznati...To je moj savet

Bas zbog toga sam i dao za kes, klanici sam dao pre 7 mozda i vise godina dobio sam samo subvencije i to je to para nigde bili su ga neki, neki tuzili, neki oprostili a drzava, vlast, inspekcije, policija niko na strani proizvodjaca ne zovu nas oni dzabe seljaci, hranimo svu stoku ovog sveta ( nabrojao sam ih upravo) pored zivotinja i oni uvek nadju neki nacin da me zajebu, cas izuzecima koji su vrlo retki, Inace klanica je iz Rabrova kod Pozarevca, Dokle god budemo cutali o ovakvim stvarima nema nam napretka ajd u zdravlje

- - - - - - - - - -

Jel ta plavusa mrsava?Ako jeste to je Dejan iz Kamendola i njegova zena.U cemu je problem sa njima?

Mrsava jeste i sve je bilo ok svila joj na usta ide obecavaju brda i doline. Pare glavne odmah dali ali papirologiju nikako a dobio sam subvencije na bikove pa sad treba da vracam verovatno pare ako ne sredim papire.. i tako mi dojadi ovaj sistem.. nema vise smisla

- - - - - - - - - -

Taj isti Dejan je bio kod mene prosle nedelje da kupi tele i kod jos jednog poznanika isto u selu... obecao da ce doci,tele doguralo kilazu od 180kg pa sam prodao drugom trgovcu ne cekajuci a pomenuti Dejan se ne javlja na tel... a ovom drugom coveku ostavio kaparu od 50e i nije dosao ipak po to tele :)

Pozdrav komsija, ma to je ta grupa svi su oni udruzeni zajedno i sa klanicama, bila je negde tema u vezi ovakvih organizacija u juznoj Srbiji. Znaci napravise mi posao samo tako, proslu turu dam Mici iz Lozovika i on je proizvodjac i trgovac ma svaka mu cast ove godine nije hteo da dodje neznam zbog cega.. Mada sam zaboravio i veterinare da pohvalim zajedno sa onima svi oni imaju isti cilj koji se meni ne svidja, iz uniona hteli da dodju cena 430 dinara ne dolazi dve nedelje ja nemam hranu za tov on zove kaze pala cena na 410 ce da dodje u petak u subotu dosla Ivana vedela robu dogovorimo se na djuture u trenutku zove ovaj iz uniona ce da dodje i to nije prvi put da se scenario ponavlja samo se trgovci menjaju..
 
Ja cu se malo nadovezati i ispraviti neke stvari ako se to odnosi na te ljude sa kojima sam saradjivao,to jest o Ivani iz kamendola zapravo taj Dejan sto dolazi kod vas i ugovara stoku nije joj muz kao sto je Ratko naveo, njen muz je dragce nizi covek bradonja i radi u Austriji .Saradnja sa njima bila je izuzetna i za sve pohvale e sad vremena se menjaju a sa njima i ljudi inace od mene su kupili oko tridesetak teladi i samo sam jednom imao problem sa njima oko papira trazili su da se dva zenska teleta umatice ,kada sam to odradio njima nisu vise trebali papiri i nisu hteli da plate maticenje.
 
Neka se zezaju trgovci i nakupci sa nama njih kad neko rebne uradi to kako lici, ovi kod mene u okolini nisu se ni proslavili ni obogatili od toga.. Ko zna nesto o Ivani neka mi posalje ako ne sredim papirologiju na vreme i ona ce na sud i pod oko inspekcije.. Ovo mozda ide u off ali svi stocari neka obrate paznju na ovakve stvari i prevare dzabe da bude cena i 2,5eura kad mora da platis na drugo mesto ono sto ne planiras i ne trebas u principu a vec o nervozi i da ne pricam, draze mi je da idem na njivu i u stalu po ceo dan godinu ipo dana koliko tovim te bikove, nego da predajem za subvencije, crtam veterinarima i inspekciji sta imam kad sam kupio od koga, jurim klanice, nakupce pa onda opet papiri a pare za mesec dana mozda nikad ako uzmem odmah onda ovo i nema sta tako napredujem ja a tako i ova jadna drzava..
 
Ne znam bas za Bogatic ali kod nas su od 1.9 do 2.05 evra, ali jako slaba potraznja... Ja imam sada 5 komada za prodaju, zvao sam vec par ljudi, svi obecavaju ali niko ne dolazi....
 
Pare isto kao i dosad 7-10 dana u evrima ,pdv preko racuna.

- - - - - - - - - -

Pare isto kao i dosad 7-10 dana u evrima ,pdv preko racuna.

- - - - - - - - - -

Pare isto kao i dosad 7-10 dana u evrima ,pdv preko racuna.

- - - - - - - - - -

Malo mi internet koci.Da Slavko ih pazario.
 
Nazad
Vrh