Cene junadi i gotovih bikova

Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Danas prodao bika simentalske rase,izmerio 630kg. :cool: :cool:cena 1.9e ::novac:: ::novac::za par dana kupac lokalni mesar(postenjacina) :haha: :haha: :haha: :haha:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Pre dvadeset dana sam prodao 10 komada 602 kg prosek dobijao sam 2e ali pare za Djurdjev dan , nisam smeo da rizikujem dao sam ih 1.95 e ali pare na vagi keees ,prijatelju ponekad i sam sebi ne verujem, ima ih postenih ali mnogo malo.
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

drasko je napisao(la):
Pre dvadeset dana sam prodao 10 komada 602 kg prosek dobijao sam 2e ali pare za Djurdjev dan , nisam smeo da rizikujem dao sam ih 1.95 e ali pare na vagi keees ,prijatelju ponekad i sam sebi ne verujem, ima ih postenih ali mnogo malo.
Slazem se druze,sa ovim mesarom radim malo duze vremena posto imam farmu svinja pa redovno uzima od mene tako da do sada nisam imao nikakvih problema oko naplate,do sada je sve ispostovao ali (uvek ima ono ali) :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Bice to sve ok ,ali ja vise volim ja tebi robu ti meni lovu , svi oni imaju pare,samo su navikli da okrecu tudji znoj.
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Bikovi otputovali jutros. Izmereni i placeni 2e po kg. Vise info kasnije.
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Prosek 600kg a slika nemam ::sramota:: a bas sam mislio da ih slikam prilikom utovara. A za cast, ukoliko do 15 aprila posejem kukuruz i soju i eventualno oprskam eto mene u brvnari a vi izvolte! Samo nesto sumnjam da cemo se u aprilu vidjati, osim u slucaju nekih kisa.
 
Sa cenom se desava ono o cemu sam pricao,svima stizu bikovi u ovo vreme i cena pada...
kod nas su 1.85e/kg
 
Prije dva dana prodao dva bika po 3,6 km (nisu bili neka roba), jalovu kravu po 2,5, i junicu po 3,2 km."pasos" za jedno grlo sa vadjenjem krvi 48 km (manje bi mi uzeli na VMA)
 
Kraljevacka pijaca, 8.4.2011.god.

zenska telad-270 din/kg
muska telad -320 din/kg
junad-170 din/kg
krave za klanje-110 din/kg
 
Ja juce kupio dvoje teladi! jedno 8 a drugo 9 dana, platio ih 1000 km
jedno od junice prvotelce pa mije malo positan,obadvojica su simetalci
 
Nazad
Vrh