Cene junadi i gotovih bikova

Kako ide placanje kod njega i jel daje papire za subvencije? Imam 7 komada pa bi ga mogo pozvati da vidim da li je zainteresovan.
 
Stric prodao pre neki dan Trlicu 10 bikova, prosek 600 kg, po 2.15e

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока
 
Senad placa placa kes na ruke i papiri za subvencije ako imas broj zovi,vidi u veterinarskoj da li mozes dobiti pasos za izvoz mora biti plavi jezik odradjen
 
Prodao jutros dva bika lokalni mesar 2.1 vezani tov ali bas dobri bikovi 14meseci prosek 624kg...
 
Upravo prodao bikove lokalnom otkupljivacu po 2,1e pare na vagi.

Cisto da napisem zvao sam nekoliko mesnica,agropapuk kaze ona teta da ne kupuju direktno od stocara vec mora preko nakupca,trlic neki Dragan se javio samo sto pre da me otkaci cini mi se da je kosio travu u pozadini,jos njih par sam zvao svi nezainteresovani za 7 komada.
 
Sa sigurnim tržištem i cenom od dva evra i 20 centi za kilogram žive vage, klaničari očekuju da će govedarstvo oživeti i vratiti se na velika vrata ne samo u ovom regionu, već i u Srbiji.

Mesna industrija "Srem" biće najveća klanica u Srbiji, u kojoj je dnevni kapacitet klanja 300-400 goveda.

- Mi pozivamo bivše stočare, a i buduće, da nam se pridruže, jer zarade ima za sve- naglašava Đurđević, dodajući da oni najveću sirovinu od kooperanata očekuju u septembru i oktobru.

Očekujem da ćemo startovati već 1. juna. Mi do kraja godine moramo da ispunimo kvotu od 5.000 tona goveđeg mesa za tursko tržište, a do sada, kako smo obavešteni, ona je ispunjena sa samo 500 tona.

Novi vlasnici, konzorcijum "Agropapuka" u Kukujevcima i "Đurđevića" u Subotištu, ne brinu za sirovinu, jer, kako kaže jedan od njih Milenko Đurđević, već sada imaju oko 10.000 junadi u sopstvenim tovovima.

http://www.novosti.rs/vesti/naslovn...8637-Za-Turke-spremaju-cak-4500-tona-govedine
 
Poslednja izmena od urednika:
Dobrincan sto pricas nesto a nemas pojma,ja dajem Djurdjevicu godinama pare budu 21 dan dan vise ili manje to je to od prilike nikad nisam cekao dva meseca,problem je sto sad trenutno nemam sta da tovarim,makar po 2.2 pa nek cekam pare.
 
Nazad
Vrh