Cene junadi i gotovih bikova

Nema pravila, recimo kada sam papire pretprosle godine predao u januaru pare bile u junu, prosle papiri u januaru, pare cini mi se u septembru, a predato i umaju prosle jos uvek nista..
 
ђурђевић 2.3е. јуче ми каже другар.

послато са iq1019n уз помоћ плуга
 
Lepo je sto cena ide na gore,ja treba da tovarim za neka 2-3 meseca...nek cena ode svaki mesec po 10 centi na gore,ja zadovoljan. :osmeh:
 
Koja je realna cena za 4 bika, simentalca, na vezu, oko 550 kg?

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Da li klanice daju i PDV na bikove kada se njima proda ? Kako stoje stvari sa PDV-om ?
 
Ne mrda na dole ne mračite.... Čekaju početak marta da krene klanje za tursku,a koga navataju usput navataju... Danas zvali nakupca kaže 2,1 pa smo mu rekli dovidjenja bez ijedne reči , lik viče stani stani čekaj ne spuštaj slušalicu , 2,3 ali da se javimo za 10 dana. Kotlenik i Djurdjević 2,3 ali pare 20 dana . Djurdjević traži 600- kilaše (veći randman mesa) Kotlenik je nagovestio da mogu biti odma pare ali tek u martu. Novo Pazarac nudio 2,25 pre 20 dana. Sve u svemu, cena se vrti na 2,25-2,3 za sad.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Vrti se ta cena u prici ali cena po kojoj se trenutno tovare i to jako kilavo je 2.15 ....
Valja sad naplatiti onih 15000 din subvencije.
 
Nema teladi, pa nece biti ni bikova.
Aprila ce biti 2,4 , a u toku leta 2,5 eura sigurno.
Prognoza na osnovu sto je babi milo...
 
Nema teladi kod nas al zato ima sa svih strana i teladi i virusa,ako turska ne krene ne znam gde cemo sa tolikim bikovima

- - - - - - - - - -

klanica Darovi prirode iz Divaca 2.3 e ujutru kolega tovari odma pare ,Agropapuk i Djurdjevic 2,2 e na zivo ili 3.9 e na meso pare 15 dana
 
Nazad
Vrh