Cene junadi i gotovih bikova

Nesto se suska ds krece klanje za tursku ,klanica Pavlovic od sredine nedelje a Srem Sid krajem iduce nedelje e sad da li je istina videcemo
 
Ne znam to za Kisa da li je istina? Pa i ako ima farnu znaci da je u nekom poslu u poljoprivredi i to nam eto smeta, a ne smeta nam Sanja Bugarski koja takodje ima neku farmu krava i savetnica je ministra poljoprivrede kao i nas bivsi clan Nadlacki koji je funkcijom jos blizi ministru.
 
LTKtfP


Ovo kao krenulo?
 
Poslednja izmena:
LTKtfP


Ovo kao krenulo?
Koje? Ne vidim sliku ,ako misliš na tursku garant jeste. Čim sam ja prodao svojih 8 crnih đavola po 1,6 stvorila se savršena ravnoteža u univerzumu. Sad može da krene novi životni ciklus inače prosek bio 650kg , nikad mi nije bilo žalije bikova.

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
I moji su za leskovac otišli, bar sam za tamo vadio pasoš

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Veceras sam procitao na nekoj grupi,neko iz Srema je zvao tu klanicu bikovi su placeni 2.05 i ceka pare mesec dana tako da su to sve price,ja bih voleo neka budu bar 2,2 ali sumnjivo je sve ovo...
 
Gazda Novica sa dva sina se procuo na forumu. Pozdrav Marinkovici ??????

- - - - - - - - - -

Klanica Marinkovic je klanica sa kojom ja saradjujem,i nije tacno da se cekaju novci po mesec dana vec se po potrebi mogu uzeti i unapred ( moj slucaj) ??????. Kamo srece da su vise takvih.
 
Ako je verovati ministru Nedimovicu postignut je dogovor sa turcima i krece izvoz . . .

Veceras ( 21 07 ) u drugom dnevniku rece kako se pocinje sa otkupnom cenom 2.35 do 2.40 sa tendencijom rasta

jer turci vise cene nasu od Poljske i Brazilske robe .
 
Pa jel vi još verujete ministru?Podseća me na vic sa deda Mrazom.Onda nam stvarno niko nije kriv.Pa rekao je da je to trebalo biti još oko 3-eg jula.
 
Dogovor oko mesa su "postigli" sada kad su sto je bilo moguce vise otkupili stoke za bagatelu i napravili vestacki cep da bi zaradili preradjivaci a ne proizvodjaci.
 
Pa da pokušaju ponovo da navuku seljake da kupe skupu telad a prodaju jeftino bikove.Hoće li iko ikad u ovoj državi podneti bar ostavku zbog takvih stvari.Izgleda da ovde svi kolektivno bolujemo od Alchajmera jer mi je neverovatno da se tako kratko pamti.Ova vlast je javno obećavala cenu od 2,5€ i tako su navukli tovljače da je to u najmanju ruku sramota.
 
Nazad
Vrh