Prednja Vuča za Vladimirec VTZ T 25a

razarach

Član
Učlanjen(a)
9 Sep 2010
Poruka
298
Lokacija
GB
Da li neko ima ideju gde kupiti prednju vucu za malog vladimireca i da li je moguće istu praviti.
 
Nešto ovakvo bi napravio
2v7thfo.jpg
 
Cuo sam da je neki lik uspeo da ugradi prednju vucu ali nesmem da tvrdim 100% dok to ne proverim i fotografisem.Cuo sam da je uspeo da ubaci prednji most od "Pinca"+reduktor...:sta: Iskreno i sam sam zainteresovan za prednju vucu da nabacim na "VLATKA":osmeh:
 
Nadjes rashodovan 2048 i sa njega uzmes prednju vucu, ali moras resiti i problem prikljucka na menjacu, sto bi znacilo da moras sa istog traktora da skines i kuciste na menjacu koje prenosi pogon na prenji most. Mada mi ovaj prednji most mnogo lici na mtz-ov.
 
Nadjes rashodovan 2048 i sa njega uzmes prednju vucu, ali moras resiti i problem prikljucka na menjacu, sto bi znacilo da moras sa istog traktora da skines i kuciste na menjacu koje prenosi pogon na prenji most. Mada mi ovaj prednji most mnogo lici na mtz-ov.
Dali postoji rashodovan 2048 u Srbiji sobzirom da su to prilicno mladi traktori?
 
Ja planiram na proljece uzeti Vlatka T25 ali bas me ta prednja vuca muci bez obzira na snagu njegovu koja mi nije toliko bitna kao prednji pogon zgog konfiguracije terena kad vracam prikolicu u rikverc na losem vremenu uz brdo gdje je bez prednjeg pogona to nezamislivo.

gledao sam Vladimirce sa 4 celindra nemam pojma koji su i kakvi su ali prednja vuca pase 99% na T 25 e sa pinca ili stocega to nemam pojma a volio bi slike vidjeti i dal je brzina(prenos) uskladjena.
 
Poslednja izmena:
Dajte ljudi neki "pametan" predlog za ovu prednju vucu za Vladimirca.Dali je neko to uspeo uopste da uradi,ako jeste neka postavi fotografije!!!
 
Zanima me dali je neko nesti konkretno uradio po pitanju prednje vuce na Vladimircu T25:sta:? Ili se cela ova prica svodi na nagadjanje.Ako neko nesto ima od ovog neka postavi slike...
 
Dosao sam do zakljucka! Dok vozim Vlatka stekam lovu i jednog dana kupim traktor sa dw,a vlatka naravno zadrzik kod sebe...jer to se neprodaje!:osmeh:
 
Mozda bi mogla prednja vica ot T-40 mada nisam siguran koliko je to isplativo.Imam u ponudi ako nekog zanima T-40 sa prednjom vucom od prvog vlasnika u radnom stanju sa losijim gumama za 1100 eura.Ako nekog zanima neka se javi na p.p
 
Traktor T-40 je DW registrovan ima na sebi tablice saobracajna... 100% sve ok.U prvoj je boji te je malo izbledeo i malo "pozelenio" jer stoji ispod oraha vec 2 god.Prodaje ga prvi vlasnik i nalazi se u okolini Stare Pazove...Ako budem skoro na tom terenu slikacu ga i postavicu slike pa ako nekog zanima ...
 
Nazad
Vrh