Hidraulicni cilindri,delovi i održavanje

Najjednostavnije staviš odzračni čep za reduktore i slično
 
I treba ostaviti rupu da može zavduh da ulazi i izlazi da nebi pravio vakum u jednom smeru ili pritisak u drugom.
Uglavnom taj mi cilindar treba za podizanje pick upa balirke. Dok vidim gdje ću ga točno postaviti. Kraj koji se ne bude koristio okrenut ćusa malo cijevi ili crijeva prema dole tako da voda ne može ulaziti u njega i na to navući kakvu mrežicu kao zaštitu od prašine.
 
Ovo je cilindar od z 143 sto podesava obrtaje bubnja. Trebao bi mi komplet gumica za njega ali da bi ih porucio trebao bi mi kataloski broj broj cilinda a na njemu plocice nema... da li neko zna koji je br cilindra ili koje dimenzije da trazim? Usput imate li preporuku gde poruciti kvalitetan set gunica?
aa4f1ef2816fb5cfd65d444cf478d58d.jpg


Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока
 
Interesuje me kolko može da košta hidro motor ili možda može i pumpa imati tu ulogu. Trebalo bi da tera oko 120-150cm pužnog transportera.

- - - - - - - - - -

Niko nikakv savet nema ili neko bolje rešenje.
 
Ugradjen elektrohidro ventil na traktor za okretanje pluga i dizanje spustanje tanjuraca itd. radi sva svim dvoradnim cilindrima. Nije za kipovanje jer nema slobodni povrat odnosno 4 poziciju ventila , moze ali ako dignete nesto pa iskljucite pumpu i onda ponovno ukljucite ventil , sto nije bas prakticno.

Greska na pocetku vide , ne dolazi sa elektro ventila vec postojeceg traktorkog razvodnog ventila ispod kabine (one rucice desno za vanjske izvode hidraulike).

 
Radim na poslu remont malko komplikovanijih hid. cilindara i razvodnika elektromagnetno pogonjenih pa ako nekog mrzi ili ne zna, mogu odraditi remont
 
Treba mi pakovanje gumica za cilindar volana na 577.Imaš li neki kontakt prodavaca da budu kvalitetne?
 
Zna li neko gde se mogu naci ovakve spojice sa krstakom, muske i zenske?

gledao na sajmu i nije bilo, tj bilo je nekih trokrakih, na oko slicnih dimenzija, ali ipak ima odstupanja i ne mogu se uparivati. Fali mi svega par komada da kompletiram sve, a sada da kupujem one spojke sa iglicom i da prebacujem sve masine na njih, bas mi se i ne radi
 
Имам ја нешто морам погледати стицајем оклности сам прешао на иглице мислим да имам пар комада таквих од берача јавим ти данас...Можеш ми у пп пустити бр тел па да се чујемо.
 
Jel zna neko da li ima neka firma koja pravi hidraulicne amortizere? Konkretno treba mi za sediste od traktora amortizer.
 
A trebalo bi da bude ista dimenzija kao sto imam pa sam zbog toga mislio da ima neko ko moze da napravi isti.
 
Nazad
Vrh