Hidraulicni cilindri,delovi i održavanje

Ја сам убацио предњи амортизер од Ладе стандард, на седиште од ИМТ 549. Преправио сам (прилагодио) ослонце, и држи већ 15-так година.
 
Grunt moj savet samo drugi priključak. Namenjao se i mlaz i fadip, sve golo g. I to za dve sezone tanjiranja sa vučenom tanjiračom, plafon sve ukupno 20 kj puta 2. Od kada su uzete faster italijanske ni da curne ni da blokira.
 
Која је цена худрауличних црева по метру црева за киповање на приколицама,са холендерима наравно да знам од прилике да ме боранија не дере?
 
Pozdrav ljudi.Trebao bih da sredim cilindar hidraulicnog volana na imt 560.curi ulje na njemu.ne mnogo ali curi.da li ga moram nositi nekom strucnijem ili mogu i sam to da izvedem?i jel zna neko gde ima proverenih setova za reparaciju?nasao sam u NS neki za 1800 din.ne znam kakvog je kvaliteta.
 
To nosis negde kod hidraulicara.
Ja i drug smo otvarali neke male jednosmerne, to je prosto, jedna gumica ima i lako se zameni.
I sad imam dva dvosmerna treba da nosim kod majstora.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Gledao sam nekog na YT radi sam.na torpedu.ne izgleda kao Bozje slovo.imam ja u selu dobrog hidraulicara al ne moz ga navatati...
 
Ja bih ti preporučio da ga odneseš u Temerin kod majstora za hidraulične cilindre. To ti nije daleko...
 
Da li je neko rastavljao ovakvu brzu spojku i kako? Vlazi ulje gore kod navoja(tu gde je ova crna gumica),a nije na sastavu creva i spojnice.
 
Treba da narucim jedno hidraulicno crevo od 7,5m sa zavrsecima.
Za hidraulicno crevo od 1m,ovog leta, sa standardnim krajevima u vs,platio sam 1500din,da li je ovo ok cena ili ima negde jeftinije
 
Uh, ne znam koliko sam plaćao ali nije bilo nešto baš jeftino ali mislim da je bilo jeftinije nego ovo. A Barbula je u pravu, i na kratkom i dugačkom crevu platiš to sve jedino je razlika u ceni creva pa tako duže crevo nije mnogo skuplje od kraćeg.
 
Meni trebalo crevo za prikolicu, izbacio original metalno pa aj da stavim pancirno da bude iz jednog dela.
Calu bilo usput svrati u jednu radnju gde prave to, cova mu rekao oko 4000 za crevo duzine 3,5m.
Svrati na drugo mesto, opet usput, napravi lik za 1600din, ali je naglasio da je slabije, mislim da je 10bar, drugo jace nije imao trenutno, valjda je 16bar..
Ali opet ne bi bilo skuplje mnogo tako da izgleda oni kresu kako im ko podleti.


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ja sam skoro menjao, 3/8 (10mm) je 515 din/m. Caure valjda 135. I krajevi oko 300 din, zavisi sta ti treba.
 
Nazad
Vrh