Hidraulicni cilindri,delovi i održavanje

RatkoPa

Član
Učlanjen(a)
19 Jul 2011
Poruka
3.940
Lokacija
Banatski Brestovac (Pancevo)
potrebna mi je informacija gde mogu naci gumice za hidraulicni cilindar
6y1a0w.jpg

ay1sh2.jpg
 
za orginal su rekli sedam dana rok za isporuku,proslo je sedam dana pa sam ponovo otiso kod njih(danas) i rekli su mi isporuka sledeceg meseca a meni presa treba da radi a ne da stoji za ukras
 
Miraž firma
Zarija ždero
021/421-999
063/510-206
Novi sad
Meni je radio i ja sam prezadovoljan
 
Imam jedno pitanje u vezi hidraulicnih cilindara, treba da pravim cepac za drva, pa bih zeleo da nakacim cilindar kao na slici:

wcl9xd.jpg


e sad jel smem na cilindar, koji mi po gabaritu odgovara da zavarim ovaj prsten za kacenje?
 
Da li neko zna,da li još neko osim Prve Petoletke proizvodi delove za hidraulične cilindre za ZMAJ prikolice.
Radi se o šupljem,"teleskop" cilindru za Zmajevku...
 
Imam jedno pitanje u vezi hidraulicnih cilindara, treba da pravim cepac za drva, pa bih zeleo da nakacim cilindar kao na slici:kremator smes da varis samo polako u intervalima i obaveyno hladjenje vodom najbolje bi bilo da varis sa co2
 
može samo bi trebalo da se odradi sa co2 aparatom da se izbegne deformacija cilndra ili ako ste uspešni u eletrolučnom zavarivanju mada vidim da nije loše rešenje sa šelnom kao uzengija kada se stegne to ne trpi nikakvu silu osim u transportu
 
Poslednja izmena od urednika:
Miraž firma
Zarija ždero
021/421-999
063/510-206
Novi sad
Meni je radio i ja sam prezadovoljan
 
nevidi se na slici najbolje ali ovaj klip ima riseve na sjajnoj površini kako da to jednostavno rešim

scaled.php
 
Kad su risevi veliki,dubine par milimetara,ili ulegnuca od udaraca,onda je lako...Ali ovi plitki,to je vec tesko...
Dali je ris i hromu ili je hrom skinut?
 
Nazad
Vrh