Šta ste radili danas?Deseti deo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Matić

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
23 Apr 2009
Poruka
43.175
Lokacija
Sremski Mihaljevci
Nastavljamo u novoj temi jer je prošla premašila broj od 100 stranica pa je postala ne pregledna.Danas ne radim ništa,odmor,kompjuter i tako.
 
Danas je zadnji dan seoske bulumente...minimalno spavanje,ludilo do jutra...
Koncert Z.Joksimovica...
photo0098.jpg

Kaubojke i indiajnke na jednom od stage-ova...bas nije najasnije!
photo0101.jpg

Pratnja,pretpostavka C.Jovanovicu...
photo0100.jpg


U citavoj bulumenti me prepozna clan Milosimt,svaka cast....a ovi koji su bili,a nisu se javili,nek' im crkne zamrzivac!
 
Danas ništa, spremam se za pecanje, idemo kum i ja ko dve babe popodne da fatamo ribu.
 
Jutros se muvao po dvoristu oko raznih zivotinjki,bio do ujaka u susednom mestu,a sada pravac na reku dok i ona nije presusila.
 
K.R. bio sam i ja sinoć, nisam te tražio da ne bi posle i tebe povezivali sa ovom aktuelnom "zaverom". :haha: Skini mi kletvu sa zamrzivača. :haha: Opravdano je bilo.
 
Poslednja izmena:
evo ja sam se digao oko 10 sati,pa doručak,pa kompjuter malo po internetu forumima itd,pa ručak,onda spavanje jedno 2 sata pa onda sam nabacio vožnjicu s motorom i malo njive svoje razgledavao kukuruze kakvi su,sad sam doma došao i sad opet internet,forumi,facebook,tv itd itd
evo jedne slike s vožnje pokraj kukuruza pineer y12
nije baš nešto slika,slikano s starudijom od mobitela
slika0080z.jpg
 
do 15 h odmarao posle nisam vise mogao od dosade i odem u radionicu rezultat je ovaj
2qdzx5g.jpg
 
ma to sam pravio za razdvajanje traktora na pola posto sutra idem u dobrinju neki traktor da radim pusta mu pletenica ulje pa mi je muka vise od dasaka i panjeva izvinjavam se za oftopic
 
Danas nista praznk malo otisao da prosetam do sume gdje sutra sijecmo iz dosade i pogledao moj bazen da vidim koliko ima vode posto smo punili cisterne neki dan!
 
Danas samo neke pizdarije, prvo iskoci mi crevo od vode na pikapu, zamenimo nekako, onda pređem 20ak km pa mi crkni alternetor, a majstori ne mogu da urade bez pežovog servisa, pa teraj u servis, odraše kozu sa leđa za alternator.... večeras odem sa fordom da sipam gorivo, kaže evrodizel, i nisam gledao sta je sipao, mentalac sipao benzin, onda muke poče ford da vrišti, jedva se raspravismo da su sipali benzin, i vlasnik pumpe prihvati krivicu, zovnu šlep sluzbu oterase da odrade sve o njigovom trosku.... sad odoh da spavam, ako budem mogao da zaspim....
 
isao do druga da pomognem da rasklopi menjac na dajcu,pa posle do njive da vidim saju i da obidjem kombajnere koji su danas radili ali nisu bas imali srece,dosta kvarova
 
Popizdeo.... juce ujutru izbio pozar na brdu iznad Bora gde mi zivi mnogo dobar prijatelj, jedva zivu glavu i kucu spasao, a izgorela mu 10 ha sume, koju je planirao da ekploatise... a pozar naravno izazvan pikavcem..... od strane nekog sveopsteg debila...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh