Otkup lekovitoga bilja

Zna li neko ko otkupljuje suseni Neven, u pitanju je manja kolicina od oko 25kg?
 
Pozdrav
Milos ovde .naime iz beograda sam mada bih mogao da ostvarim kontakte sa ljudima na jugu srbije. tacnije iz mesta svrljig pored nisa, oblast je prebogata lekovitim biljem i mnogo vrsta pecuraka, od skoro se pojavila i kleka na pojedinacnim mestima i pristupna je za branje. uz malo ulozenog truda i rada isto tako i dobre saradnje mislim da bi mogli da ostvarimo dobar posao i naravno profit. dali ste zainteresovani za neku saradnju.

---------- Poruka napisana u 15:01 ---------- Prethodna poruka je at 15:00 ----------

pozdrav mi smo firma iz n.sada koja se bavi preradom uzgojom i otkupom bilja ako te nesto vise zanima javi se pozzdrav

Pozdrav
Milos ovde .naime iz beograda sam mada bih mogao da ostvarim kontakte sa ljudima na jugu srbije. tacnije iz mesta svrljig pored nisa, oblast je prebogata lekovitim biljem i mnogo vrsta pecuraka, od skoro se pojavila i kleka na pojedinacnim mestima i pristupna je za branje. uz malo ulozenog truda i rada isto tako i dobre saradnje mislim da bi mogli da ostvarimo dobar posao i naravno profit. dali ste zainteresovani za neku saradnju.
 
Da li zna ko gde se otkupljuje cvet nevena, posto mi je mlado voce i prosle godine sam izmedju stavljao neven (1/2 ara) a ove godine imam 20-ak puta vise semena, pa me zanima ima li plasmana.
 
Malo sam gledao po netu, nisam našao ni jednu firmu koja se bavi otkupom sušene kamilice. To jeste ima nekih, ali oni rade u Hrvatskoj otkup sušene kamilice. Tako da mislm da bi za početak bilo dobro naći bar neku firmu koja se bavi otkupom lekovitog bilja, pa posle toga će se već lakše doći do informacija.
 
Zainteresovan sam za otkup lekovitog bilja i to u velikim količinama, na prvom mestu Pulvis kako sušene tako i sveže KAMILICE.
Takođe me interesuju i veće količine Aronije

U koliko neko zna gde mogu da nabavim neka mi javi preko PP.
 
imam prirodan osuseni bosiljak na prodaju,ako je neko zajnteresovan radi dalje prerade moze da mi se javi :cao:
 
otkup lekovitog bilja

pozdrav mi smo firma iz n.sada koja se bavi preradom uzgojom i otkupom bilja ako te nesto vise zanima javi se pozzdrav
pozdrav
davno niko nije pisao o ovoj temi,zanima me da li jos uvek postoji ta vasa firma u novom sadu za otkup lekovitog bilja i interesuje me dal otkupljujete manje kolicine,trenutno imam 23 kg suvog sipka.interesuje me i neki kontakt,telefon ili mejl.neznam dal smem ostavljati te podatke ali evo ih-0643332649 boza.ja sam iz futoga.interesuje me i ako jos,daj boze,radite sta otkupljujete.znam sigurno da ima 1 firma u novom sadu koja otkupljuje manje kolicine ali nikako da nadjem neke informacije o lokaciji.uzimao je prosle godine suvu lipu od mene ali posto nije bio poslovan i neodgovorna osoba,malo smo se sporeckali i otad se nejavlja na moje pozive a on je inace iz kaca.super smo napocetku saradjivali a kupovao je i kesten i zao mi je sto je tako ispalo.sa tim sam krpio rupe u budzetu a trenutno nisam zaposlen.

- - - - - - - - - -

pozdrav mi smo firma iz n.sada koja se bavi preradom uzgojom i otkupom bilja ako te nesto vise zanima javi se pozzdrav
pozdrav
davno niko nije pisao o ovoj temi,zanima me da li jos uvek postoji ta vasa firma u novom sadu za otkup lekovitog bilja i interesuje me dal otkupljujete manje kolicine,trenutno imam 23 kg suvog sipka.interesuje me i neki kontakt,telefon ili mejl.neznam dal smem ostavljati te podatke ali evo ih-0643332649 boza.ja sam iz futoga.interesuje me i ako jos,daj boze,radite sta otkupljujete.znam sigurno da ima 1 firma u novom sadu koja otkupljuje manje kolicine ali nikako da nadjem neke informacije o lokaciji.uzimao je prosle godine suvu lipu od mene ali posto nije bio poslovan i neodgovorna osoba,malo smo se sporeckali i otad se nejavlja na moje pozive a on je inace iz kaca.super smo napocetku saradjivali a kupovao je i kesten i zao mi je sto je tako ispalo.sa tim sam krpio rupe u budzetu a trenutno nisam zaposlen.:sta::sta:
 
Nazad
Vrh