Rabe plugovi

Evo i mog pluga iz ove sezone i rada sa njim.Zato sto je nizak ima malo problema u kukuruzu pa sam mu stavio deflektore.Posto nisam imao deflektore ni drzace morao sam da pravim po uzorku.Bilo je malo komplikovano ali uradilo se lepo_Ovom prilikom bih se i javno zahvalio kolegi Grunt iz Cortanovca koji iako mi nikad nije video lice poslao na poverenje drzac deflektora za uzorak i castio me njegove stare originalne deflektore,Druze hvala jos jednom.Inace vodjen parolom snadji se za par sati sam zakacio drljacu i ujedno o istom trosku i zatvorio brazdu.Fino se uradilo.Malo je drljaca bila uza od zahvata pluga ali nisam hteo da je prosirujem.Mozda za sledecu sezonu.
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
 
Svaka čast kolega,preporučio bih ti da staviš C gumu od nekog teretnog kombija ja sam stavio i odlicna je jaka samo tako kupio sam dve polovne kod vulkanizera i častio ga 400din oni bi to bacili...
 
Biće promenjeni do jesenji svih 8 a i treba kupiti dva plaža za predplužnjake i par spiceva za velike raonike nek se nađe u rezervi ali plug ne koristi se do jesenji pa nisam kupio ali sam ofarbao jer sam sad imao vremena ali kasnije nikad se ne zna kako ću stojati sa vremenom.
 
[FONT=arial, sans-serif]Da li nekom trebaju [/FONT]predpluznjaci 3 komada za obrtac plug rabe werk kompletni samo da se stave na plug
 
Biće promenjeni do jesenji svih 8 a i treba kupiti dva plaža za predplužnjake i par spiceva za velike raonike nek se nađe u rezervi ali plug ne koristi se do jesenji pa nisam kupio ali sam ofarbao jer sam sad imao vremena ali kasnije nikad se ne zna kako ću stojati sa vremenom.


Jesi pravio nosac za crtala ili je to original. Ja ima isti samo trobrazni plug i ocu da nabudzim crtala na njega ali ne znam kako i sta. Da li da pravim ili da jurim original
 
Prvo su mislili da moze stari da se preradi ali su morali novi da prave, nov ventil i creva samo su sa starog odsekli okca ona za kacenje i navarili na novi. Sve komplet me izaslo 250e sad druga prica, ekstra.
 
Potrebna su mi crtala sa osovinom za obrtac rabeverk star120 dali neko zna gde mogu to nabaviti moze i polovna
 
Nazad
Vrh