Startovanje motora u zimskom periodu

I sprej nije ko sprej,vozio sam par godina TAM autobuse (vazdusare) i kako nisu bili u najboljoj kondiciji motori a i kvalitet nafte kod nas u Srbiji je bio na zavidnom nivou pa smo zimi koristili start sprejeve i tada sam video razliku medju nekim sad vise se ne secam marku spreja i spreja wurth, nije raklama, sa wurtom je motor nekako mekse sastavljao, nije bila tako snazna detonacija i sastavljanje kao sa drugim markama motora.Ovo je dosta vazno zbog mogucnosti lomljenja radilice prilikom startovanja sa start sprejem.
 
Prošle godine dovezu mi kući iz salona neki namještaj i kako stadoše onaj što je navodio vozača poče psovati što je ugasio kombi.
Avgust, toplo, vergla normalno, ali neće da da znake života.
Izvadi baja iz kasete neki najobičniji pijačni dezodorans, špricnu na djelić sekunde 2-3 puta dok je verglao i sastavi samo tako. :osmeh:
Ako budete koristili slična sredstva radite to sa mjerom da ne bude poslije "što si se našpricao, opet si bio u kurvanju". :osmeh:
 
Sastavio,ukljucio u struju, popio kafu i samo sam pipnuo kljuc odmah upalio.....:ppozdrav: traktor nije paljen od kraja oktobra.
PREZADOVOLJAN !!!

xanxo1.jpg


11tsu3t.jpg
 
Jeli kuvate antifriz i ove zime?
Mene Ferguson tuzio do STRAZBURA za ugnjetavanje palim ga na hladno, sreca pa nije vise maloljetan uzela bi mi ga SOCIJALNA SLUZBA!!!!


Poslano sa mog Moto C koristeći Tapatalk
 
@Rabadzija
Jel može malo više infoa o spravi. Pošto sam prešao na rolo bale trebaće mi traktor i tokom zime pa da se nepatimo ni ja ni on.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh