Tužna vest

Za takve stvari je dobro imati nekog ljubimca , kera najbolje u kući ili pored oni prvi osjete.
 
Ljudi kada neko ima neku muku lakše mu je kada to sa nekim podeli pa tako i ja sada ,meni je noćas izgoreo deo kuće Bogu hvala niko nije stradao ali da smo se probudili samo 3 minuta kasnije ja vam sada ovo ne bih pisao izgorela je kuhinja ,kupatilo i špajz u kući sada nemam struje ni vode a ovo vam pišem sa posla .
Uvek je lakše podeliti svoja osećanja i emocije sa drugima, pa i kad je čovek srećan, a da ne pričamo o teškim situacijama. Reči podrške sigurno mnogo znače, iako nemaju materijalnu vrednost...
 
Ljudi kada neko ima neku muku lakše mu je kada to sa nekim podeli pa tako i ja sada ,meni je noćas izgoreo deo kuće Bogu hvala niko nije stradao ali da smo se probudili samo 3 minuta kasnije ja vam sada ovo ne bih pisao izgorela je kuhinja ,kupatilo i špajz u kući sada nemam struje ni vode a ovo vam pišem sa posla .
Strasno.Nikom bog da ne da!Meni davne 86 gorele stale tako da znam kako je...
 
Neka su žive glave,a šteta će se nadoknaditi,nije lako,čovjek teži da napravi krov nad glavom a ono u par minuta ode što godinama praviš,a ove godine malo ko nije imao štete...
 
Preključe u 19 časova posle kraće i teške bolesti preminuo je naš član ,a moj zet dicki-Zoran Dimitrijević.
Sahrana će se obaviti na Siriškom groblju danas u 14 časova.
 
Nazad
Vrh