PROTEST MALINARA 2011. god.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
21 Avg 2010
Poruka
4.092
Lokacija
Zemun / Novo Selo
Tema posvećena ovogodišnjim protestima. Svi postovi u vezi s tim će biti ovde prebačeni a pisanje van ove teme se neće tolerisati!
 
Poslednja izmena:
Ljudi šta se ovo dešava? ? ? ? Ja za ovaj protest nisam ni znao, ovo je katastrofa......
 
A sto bi bila katasrtofa..? .......
Samo se traze neke realne stv..........AJMO LJUDI da ih podrzimo Macvani,Pocerci.Posavotamnavci.Radjevci,Jadrani,Uzicani...isvi dr. samo po 10-ak auta x4 ..? je oko 500 ...da ih podrzimo da istraju
 
A sto bi bila katasrtofa..? .......
Samo se traze neke realne stv..........AJMO LJUDI da ih podrzimo Macvani,Pocerci.Posavotamnavci.Radjevci,Jadrani,Uzicani...isvi dr. samo po 10-ak auta x4 ..? je oko 500 ...da ih podrzimo da istraju

Pod katastrofa sam mislio na policiju... A naši samo napred...
 
Nisam bas pristalica nasilja ,ali ko sisa drzavu i rogatog predsednika kad on salje specijalce na nas. Kod nas kazu poljubice popa u bradu
 
Sve je ove godine namesteno sto se tice cene maline,povrtarskih proizvoda,psenice.Bruka i sramota za drzavu sta rade od nas proizvodjaca,drugi bi nas drzali ko malo vode na dlanu a ovi nasi salju specijalce i policiju na seljake.Treba ovi ljudi samo kamerama da pokazu dlanove da gospoda iz ministarstva vide zuljeve i ispucale ruke koje su radne i postene a nek pokazu oni njihove.....
 
dodjo sa slave najeden i napijen i ukluci ovo cudo i neverujem svojim ocima sta se desava pa digla se raja i trazi pravdu narod je u pravu ovi u beogradu ne razumeju nas malinare mi smo jedna teska raja koja radi po najtezim okolnostima po temperaturi od 40 po vetru po hladnoci (kako kad je klima ) skoro ko rudari u rudniku (oni bar imaju sigurnu platu neznam kolika im je ali znam da je siguran) ubismo se radeci a malina nema cenu , cena u kanadi i u austriji je 17.99 eura po kilu i mi ocemo bar malo od toga
(Kum i ja se izvukosmo jer sam prodao orginal Miker odlicno i na putu sam da prodam i orginal Vilamet koje sam zamrzavao u Ariljhskoj zadruzi sa Kumom) Iduce godine samo ovako (kad nam stigne ovaj novi 1 hektar na berbu) zamrzavamo i prodajemo nas trud za pare odmah i nismo zrtve ucene. Do tada sva podrska malinarima iz Arilja i Ivanjice koji "daju" a ne prodaju svoju svezu malinu "svoj znoj" Ja od sada samo prodajem kome treba informacija kome neka mi se javi privatnom postom
 
sad sam stigao sa protesta!zelim samo da kazem SVAKA CAST BRACO ARILJCI!nadam se da ce izdrzati do zore.ljudi su premoreni.ajde ljudi da se pomogne ariljcima da istraju!!!!sutra cu postaviti par slika
 
@ raf ::svaka cast::
Ako mi nismo vas podrzali .?..a vi nemojte biti kao mi ...? ....budide odgovorniji od nas jer trebace mo vam brze nego sto mislite.
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Like
Reagovanja: raf
САОПШТЕЊЕ


Територија Ариља је тренутно под опсадом полицијских снага, и на овом простору је суспендован Устав Републике Србије и погажене основне цивилизацијске тековине.
Полицијској тортури су изложени угледни грађани, домаћини, професори, интелектуалци…
Захтевамо да се хитно утврди одговорност за учињено, како оних који су одговорни по принципу командне одговорности, тако и непосредних извршилаца (батинаша).
„Виламет“ је принуђен да се за помоћ, а због угрожених људских права, обрати и међународним институцијама, јер је очигледно да вршиоцима власти није стало до сопственог народа.

„Виламет“ Ариље
 
Poslednja izmena:
Inace ja sam zavrsio berbu u ponedeljak i cena je pala opet na 70 dinara za kg malina.

Ljudi , svaka vam cast i samo napred, . . . Sta da se radi kada su i oni ciji je poso da nas brane i stite okrenuti protiv nas i hoce da nas pobiju. . . .
Drago mi je sto se udruzenje vilamet prikljucilo nasem forumu , ali mislim da smo sve ovo trebali da radimo pre berbe , da sve zablokiramo dok ne dobijemo zagarantovanu najnizu cenu . . . potpisan i pecatiran papir i tad bi bilo lakse poprilicno.
A delovanje i ucenivanje bi im bilo jako ograniceno...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh