Folijarna djubriva,kada i cime izvrsiti prihranu voca

jel to cena za litar?

Cu EDTA 15% wg kosta 14 e/kg (pakovanje 5/1 kg)
Mn EDTA 13% otprilike isto (nisam stigao da proverim cenu, javicu sutra)
----bez rabata

u blattabu (1 kg) imas 60 gr Cu o 20 gr Mn u EDTA helatu, u italiji se djubriva prodaju i primenjuju na 1 kg (bez obzira jel tecno ili nije) sto je malo drugacije nego kod nas
 
copfol 150

ima ga u madjarskoj i ja ga porucim pa mi posalju u BG za dan-dva.
dok stigne do mene izadje 70 e/kesa od 5 kg
 
Mislio sam da ga ima u Srbiji. Ovako mi je puno komplikovano, ne isplati se zbog male količine. U svakom slučaju hvala na informaciji.
 
meni je danas stigla kutija od 25 kg (ali u jednom dzaku, nije 5x5 kg kako sam ocekivao) ako ti treba moze neko da naidje do mene u BG.
 
BLATTAB

je vrhunsko sredstvo namjenjeno za sazrijevanje i opadanje lisca na sadnicama voca. Osim u rasadnicima Blattab se koristi i u vocnjacima u proizvodnji jer osim opadanja lisca zaustavlja vegetaciju i priprema biljku za zimski period. Na taj nacin biljka u proljece se budi puno snaznija i spremnija za sledecu sezonu.

UGRENOVIC d.o.o.
Gradiska
Tel. +387-51-814-604
Mob. +387-65-280-270
info@ugrenovicdoo.com
www.ugrenovicdoo.com

- - - - - - - - - -

BLATTAB

je vrhunsko sredstvo namjenjeno za sazrijevanje i opadanje lisca na sadnicama voca. Osim u rasadnicima Blattab se koristi i u vocnjacima u proizvodnji jer osim opadanja lisca zaustavlja vegetaciju i priprema biljku za zimski period. Na taj nacin biljka u proljece se budi puno snaznija i spremnija za sledecu sezonu.

UGRENOVIC d.o.o.
Gradiska
Tel. +387-51-814-604
Mob. +387-65-280-270
info@ugrenovicdoo.com
www.ugrenovicdoo.com

nije reklama...samo da se skrati nagadjanje sta je sta i cemu sluzi...

- - - - - - - - - -

Блаттаб

Производ се сложили у биолошком пољопривредом
ђубрива / микроелемент
Карактеристике
Blattab.jpg
БЛАТТАБ, да се примењује путем фолијарна апликација, изазива лишће пада и дрвета зрелости.
Она садржи потпуно хелат микроелемената спровођење такву функцију. Њена органска формулација показала да највише одговара, а ступио на снагу воћа и украсног усева.


Формулисање
Течност
Састав
Бакар (Цу) 6,0%
Манган (Мн) 2,0%
Микроелемената садржаних у БЛАТТАБ су у потпуности растворљиве у води и потпуно ЕДТА хелат.

Паковање
ФЛАША
12 к 1 кг
Канистера
4 к 6 кг

Заинтересовани усеви
fiori.jpg
pere_melegialle.jpg
semi.jpg

Дозе и упутство за употребу
[TABLE="class: tab"]
[TR]
[TH] Усеви[/TH]
[TH][/TH]
[TH] Дозе[/TH]
[TH] Лечење[/TH]
[/TR]
[TR]
[TD="class: testo"] Јабука и јаслице [/TD]
[TD] Фолијарно[/TD]
[TD] 350-500 г / хл[/TD]
[TD] 1. примена: почетком октобра. Свака следеће апликације: 10-14 дана после претходног. Просечна потрошња 15-20 хл / ха.[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: testo"] Јабука и производњу ПОСТРОЈЕЊА [/TD]
[TD] Фолијарно[/TD]
[TD] 500 г / хл[/TD]
[TD] У оним цвс у којима лишће тешко пасти.
1. примена:
одмах након целе жетве, а не пре почетка октобра
2. апликација (ако је потребно): 10-14 дана после првог.
Просечна потрошња од 15 хл / ха.[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
Претрага производа

за име

за категорију


У биолошких производа


Пошта инфо@лгобби.ит - Пх +39 010 920 395 | ovo je original GOOGLE prevod sa L.GOBBI sajta
 
Pitanje za iskusne vocare, sta uzeti za Folijarnu prihranu voca u prvim godinama intenzivnog porasta pa sve do plodonosenja. Koristio sam svasta i nisam uopste zadovoljan pa bih da probam nesto sto radi nebih da bacam vise pare na gluposti. Samo ono sto ste koristili a da daje iole dobre rezultate.:ppozdrav:
 
кази нам са којима ниси задоволјан да и ми неби бацали паре
 
Evo i mene nakon duze vremena, treba mi pomoc. uzeo sam Wuxal da poprskam sljive, ali u uputstvu stoji kolicina po hektaru, ko da je za psenicu il kuruz a ne za voce. Moze li mi neko reci po litru, na koliko litara vode ide litar wuxala, da ko covek mogu da napravim smesu?
 
Nazad
Vrh