VALTRA

Sam ja igdje spomenio dB?


Sam igdje spomenio buku?
I inače znam da.

JA sam subjektivno komentirao, dakle osobni dojam 'uređenosti' kabine.

Cijena i oprema su činjenice koje navodi distributer Valtra traktora - ako generalni uvoznik lupeta, lupetam i ja.
Prema Valtrinom cjeniku nije JD skuplji(model 130ks), koliko distributer daje rabata na svoj proizvod te kolika je tvoja sposobnost progovaranja, to je druga priča.

Par postova gore sam napisao da svatko ima svoj izbor, svoje kriterije, svoja stajališta.
Zašto bi se meni nešto sviđalo samo zato što se tebi sviđa?


Ako ti se ne čita, a Bože moj šta sada.

Inače, nisam htio komentirati više ovdje al' ajd, kad već rasturam nisam se mogao suzdržat.

BTW* živimo u dvije različite države tako da su vjerojatno i cijene drugačije.
:ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
@bećar evo šta si ti naveo : te buka u kabini puno znači, jer nije isto provest 10 radnih sati dnevno u kabini od imt-a 5136 kao i u kabini od JD 6630.
Znaći odnosilo se na Valtru da ima kabinu koja je bučna .. tako da neznam ima oko mene jd traktora koliko hoćeš vozo 6620 premium, 6820 pa nije to nešta tako dobar je traktor nekazem ja da on nevalja super je ali mislim da je valtra puno bolji i najbitnije isplativiji stroj time što je jeftinija, kod nas u Novocommerce dođeš onaj kad te vidi hoće te istjerat van .. a ne još dat rabata mozda si ti to uspio, ali ja kad sam gledo u NC 5725 Jd bolje da nisam iso !
 
Valtra serije A i MF serije 44 proizvode se u istoj fabrici u Finskoj.:ppozdrav:
 
Ovaj ima 100 ks a samo 3 cilindra, danas sam ga malo vozao u firmi Agrocesla
boja traktora se bira po zelji kupca kao auto kad se kupuje
33oo2h4.jpg
 
ako se ne varam ovaj je 40 000 ... imas gore prvi link od tri sto sam okacio se odnosi na A seriju, cena u hr, a i kod nas su slicne
 
Odličan traktor, samo ima falinku. Malo brzina (12-12). Sad postoji i opcija Power shuttle-a (el-hid. reverzer). Kao manji nedostatak bi naveo i nisko postavljene (i uzak prostor između sica i tapacirnuga-blatobrana) ručice za daljinske komade od hid. izvoda. Boja mu leži samo tako. Slikano na SIMI.


Uploaded with ImageShack.us
 
Mnogo lijepi traktori i sigurno jako kvalitetni, samo mi se motori ne svidjaju, premali su za tu snagu. Ne poznajem SISU motore niti sam se sretao sa njima ali 3 klipa i samo 3.3L zapremine a 100KS (gledam ovu A93H seriju) mi nekako ne paše. Zanimljivo je da su uspjeli izvući čak 370Nm obrtnog momenta iz tako male zapremine.
 


Ljudi da li je agrovojvodina jos uvek zastupnik za valtru ili ne?Ja imam neku informaciju da je novi zastupnik agro cesla :sta:
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh