Poljoprivredna enciklopedija Uljana repica - KWS
Strana 117 od 117 PrvaPrva ... 1767107115116117
Rezultati 2,321 do 2,335 od 2335

Tema: Elektro instalacija

Član
    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Poruka
    155
    Zahvalio se
    18
    Zahvaljeno 15 puta na 13 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    To je sve sa aliexpresa samo po većoj ceni. Poručivao sam sa ebay-a i ne čeka se puno neke sitnice su mi stizale i za 10dana,ne znam koliko se čeka preko alija nisam još uzimao.

Član Ristaa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Poruka
    385
    Zahvalio se
    226
    Zahvaljeno 170 puta na 89 poruka
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    znam da je sa aliexpresa i bang good-a al sam samo okacio ako se nekom ne ceka il nesto ima ovde
    Dođi sebi dok još imaš kome

Član BobanNB avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Poruka
    774
    Zahvalio se
    27
    Zahvaljeno 145 puta na 91 poruka
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Лепо се он уградио у цену, али коме се жури ето решења.
    У принципу са алиекспреса се чека од 2 до 6 недеља.....највећи проблем је поштанска царина, они знају да задрже пошиљку и до месец и више дана....из Кине до Србистана стигне до 2 недеље најдуже. Бгд поштанска царина је некако најбоља, више пролазе пакети без наплате даџбина и брже него са остале две поштанске царине.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
    Mislim, sta reci pametno?!

Član dejja avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Poruka
    284
    Zahvalio se
    108
    Zahvaljeno 95 puta na 60 poruka
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Na AliExpress-u za sitne pakete birajte špediciju koja ima tracking. To stiže uglavnom za 11dana, s poštarina bude po ceni kao da ste kod nas naručili. Ako vam se ne žuri, onda besplatnu dostavu pa kad stigne. Negde i Između tih besplatnih može da se bira, tako da uvek birajte velike nacionalne kompanije ili Seller’s Shipping Method. One sitne, kao što je 4PX izbegavajte jer hoće da putuje i po 70-80dana.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Novajlija
    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Poruka
    20
    Zahvalio se
    0
    Zahvaljeno 10 puta na 5 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citiraj Citiram: dukej Pogledaj Poruke
    Vrhunski, onaj prvi mi se više sviđa!

Hvaalaaaa!

Imas takav i na kp...

https://www.kupujemprodajem.com/Auto...r_id=229557826

Član putin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    РЕПУБЛИКА СРПСКА,Братунац.Бачка Паланка.С
    Poruka
    2,907
    Zahvalio se
    687
    Zahvaljeno 936 puta na 549 poruka
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ми нисмо вером и језиком једно са Србима и Србијом него смо кост од кости српске, једно по духу и судбини. Одлучили смо да једно будемо са Србијом без услова, без преговора и без поговора”.
    Јаша Томић
    "Раскомадани српски роде, опамети се да би се ујединио и тако опстао на овој страшној историјској ветрометини! Одбаци оне који ти муте памет, продају те буд зашто, претварају те у роба!" Светозар Милетић.... Република Српска.....

Član dejja avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Poruka
    284
    Zahvalio se
    108
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Zavisi koliko precizna temperatura tamo mora biti. Ovaj ima toleranciju 1stepen, a pošto je čistokrvni kinez, ja bih tu dodao još jedan :) to nije naj opasnije. Opasno je ako zaludi pa potpuno prestane da radi. To kod nekih uređaja nije opasno a za laktofriz ne znam.

Druga stvar je sumnjivi kvalitet. Realna cena za ovaj kvalitet je ona na AliExpressu, a to je do 5e sa poštarinom.
    A da bi doneo ispravnu odluku da li njega ili neki od 50-150€ treba uzeti u obzir koliku štetu može da napravi ako zataji ili pogreši.

Inače profesionalni industrijski termostat ne može sa ima raspon od 140 stepeni. Nije realno.

Član putin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Poruka
    2,907
    Zahvalio se
    687
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Deja ne ocekujem da on iskljucuje i ukljucuje laktofriz tj po njevoj temp,nego da imam uvid a 1 stepen nije strasno gore dole.Kakav bi ti preporucio da se uzme?
    Ми нисмо вером и језиком једно са Србима и Србијом него смо кост од кости српске, једно по духу и судбини. Одлучили смо да једно будемо са Србијом без услова, без преговора и без поговора”.
    Јаша Томић
    "Раскомадани српски роде, опамети се да би се ујединио и тако опстао на овој страшној историјској ветрометини! Одбаци оне који ти муте памет, продају те буд зашто, претварају те у роба!" Светозар Милетић.... Република Српска.....

Član dejja avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Poruka
    284
    Zahvalio se
    108
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    A da, termometar. Onda možeš. Skoro sam pričao sa školskim koji je plaćao termostate za farmu pilića po 200€ pa mi to ostalo u glavi :D ako oni zataje, propada mu jato od 30.000 šija, tako da tu ne sme da se kocka jeftinom robom.
    Termometar poruči odmah ovde: http://s.aliexpress.com/y63IRR7b
    Ako nemaš deviznu, debitnu ili internet karticu onda se registruješ, kupiš a kao sredstvo plaćanja obeležiš Western Union. Nakon kupovine dobiješ podatke kako poslati novac a onda uplatiš u Pošti ili menjačnici koja ima W.Union. Kada ti stigne termostat, i budeš zadovoljan ti overiš na sajtu da je sve ok i oni podignu pare. U suprotnom pokreneš spor i tražiš pare nazad.
    Ja sam do sada obavio oko 200kupovine kod njih i ni jedan problem nisam imao. Ovo bi trebalo da ti stigne do 30 dana. Ako hoćeš brže onda uzmi ovde: http://s.aliexpress.com/aYRjUjER tu stiže za 10-11 dana i imaš broj sa kojim pratiš paket.

Član putin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Poruka
    2,907
    Zahvalio se
    687
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Хвала ти дејо.https://www.amazon.de/Inkbird-Temper...es%29+5+orders a како ти се ово чини.
    Poslednji uredio putin; 14-07-18 u 19:41.
    Јаша Томић

Član daner avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Poruka
    1,572
    Zahvalio se
    990
    Zahvaljeno 480 puta na 252 poruka
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Pa toga imas na kupujem prodajem koliko hoces, obican digitalni termostat, oko 2000 din su pa navise.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapadjoka :-)

Član dejja avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Poruka
    284
    Zahvalio se
    108
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ti termostati na KupujemProdajem su svi sa AliExpress-a, sa cenom x3. Iz Kine je poštarina jeftinija nego kod nas lokalna, tako da se ne isplati poručiti iz Srbije. Čak poznajem jednog prodavca koji ima preko 2.000 pozitivnih ocena za godinu. Neka je na svaku zaradio po 1€, a zaradio je više pa ti vidi. Od toga je krenuo da pravi kuću...

Ovaj sa Amazona je termostat sa dva releja. Rekao bih da je sasvim pristojan za te pare. I na AliExpress-u mu je slična cena. Vidim da ta firma Inkbird ima iskustva sa termostatima jer ima veliku paletu proizvoda. Nije trgovačko ime kao npr Womax, Vilager nego je ipak firma(verovatno kineska) koja se bavi termostatima i pokušava da napravi brand. Ovaj termostat ne verujem da neko preprodaje na KP jer nema nekog lufta za zaradu. Oni obično biraju najjeftinije stvari na koje mogu da zarade puta 3.

Član daner avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Poruka
    1,572
    Zahvalio se
    990
    Zahvaljeno 480 puta na 252 poruka
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Brate nebih ce ciganio i cekao za 5eur jeftinije mesec dana, ja sam jos pre dve god uzeo na touch digitalni termostat i stavio na kotao , platio 2500 din na kp i eno ga i dalje radi ko sat.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapadjoka :-)

Član dejja avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Poruka
    284
    Zahvalio se
    108
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Nije za 5€, nego za 10€ + poštarina 350 sa povratom novca. Iz Kine stiže u proseku za 11dana, ako platiš 1-2€ skuplje poštarinu. Neke stvari mi stizale i za 7dana. Sa free stiže u proseku za 15dana, a nekad i sa 10€ poštarinom (skupe stvari) zaglavi po 2meseca kod nas na carini.
    Meni ništa ne treba danas za sutra. Sve kupujem planski, ništa iznenadno a ono što mi baš treba uložim pa imam na zalihama po više komada.
    Ono da nema tako galantnih kojima 5-10€ ništa ne znače, mogli bi da zatvore dućan a kuću da prave na mišiće :-)

Član nesko2563 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Poruka
    2,943
    Zahvalio se
    706
    Zahvaljeno 917 puta na 608 poruka
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Možeš i da dva. Jedan da reguliše a drugi da bude sigurnosni. Jedan da drugom budu uslov (referenca)
    Car careva caruje carevima

Strana 117 od 117 PrvaPrva ... 1767107115116117

Dozvole pisanja

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete odgovoriti u temi
  • Ne možete postavljati atačmente
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •  
Svi postovi su vlasništvo njihovih autora. Poljoinfo.com ne garantuje tacnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo cijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju izmedu registrovanih clanova.