Hattat

2hgg1zb.jpg

http://www.hattattarim.com/uploads/products_d/bahceingilizce.pdf

2072ipe.jpg

http://www.hattattarim.com/uploads/products_d/conpactingilizce.pdf


Ovaj prvi je ruzan ko djavo...
 
Ma ruzan je! Fercika je lep! 40 godina isti dizajn a jos i nije nas,nego ''pozajmljen''.... Kad cemo prestati dizati sebi perje i sagledati realnu sliku nas i oko nas? Ma necu vise da trosim tastaturu na ...
 
Nadam se da ovo nije reklama :osmeh: ali evo koja nova slika Hattat 110 u drustvu velikana.

23t08xy.jpg

zlvmtj.jpg

3029ffn.jpg
 
Meni se svidjaju ovi traktori ko je zastupnik i uvoznik za njih kod nas?
 
Ovi modeli koji su prikazani u ovoj temi i koji se kod nas uvoze prave se po Valtra licenci(Valtra A serije) sa Perkins motorima, a ti modeli koji se rade po UTB licenci prodaju se u Poljskoj i u Arapskim zemljama.

Pitanje za moderatore: Da li smem da napišem ime firme koja uvozi ove traktore, pošto me mnogi članovi kontaktiraju preko pp i pitaju ko je uvoznik?
 
Poslednja izmena:
Pa ako moze da se zna uvoznik za druge marke traktora zasto ne bi i za Hatat.
Uvoznik je VGP Novi Sad.
 
Poslednja izmena od urednika:
Evo i ovaj podatak da stavim a za sve ostalo zovite uvoznika

HATTAT HTT A-50B (50 KS) Hattat 4 cilindra, menjač 8/4, 4x2, bez kabine 12.400,00 EUR bez PDV-a
HATTAT HTT A-60B (68 KS) Perkins 3 cilindra, menjač 8/4, 4x2, bez kabine 15.900,00 EUR bez PDV-a
HATTAT HTT A-60B (68 KS) Perkins 3 cilindra, menjač 8/4, 4x2, bez kabine 17.700,00 EUR bez PDV-a
HATTAT HTT A-80B (79 KS) Perkins 3 cilindra, menjač 8/4, 4x4, bez kabine 20.900,00 EUR bez PDV-a

HATTAT HTT A-70 (68 KS) Sa kabinom i opremom u prilogu 21.900,00 EUR bez PDV-a
HATTAT HTT A-80 (79 KS) Sa kabinom i opremom u prilogu 22.900,00 EUR bez PDV-a
HATTAT HTT A-90 (82 KS) Sa kabinom i opremom u prilogu 24.900,00 EUR bez PDV-a
HATTAT HTT A-100 (92 KS) Sa kabinom i opremom u prilogu 25.900,00 EUR bez PDV-a
HATTAT HTT A-110 (100 KS) Sa kabinom i opremom u prilogu 26.900,00 EUR bez PDV-a
 
Kako tako nešto možeš da kažeš?
Kao da ih je prodato 1000 a ne samo desetak.Čekaj da prvi odrade 2000-3000 sati pa će se onda videti kako ide prodaja.
 
Mogu da kažem zato što je to potpuno nova marka na našem tržištu i potpuno ne poznata marka i ljudi su s pravom ne poverljivi i sumnjičavi prema ovim traktorima, i ja sam isto tako, jer to što pričaju uvoznici i fabrika to može mačku o rep da se okači dok se ne vidi u praksi.Dosadašnji broj prodatih traktora (22 od toga 6 isporučeno ostali stižu posle novogodišnjih praznika) je velik uspeh za ove traktore.Jedino što je sigurno i provereno kod njih je motor, sve ostalo je veliki znak pitanja, mislim na kvalitet a samim tim i trajnost!
 
Ujakova masina danas onako na brzaka slikana extra lep traktor,moze za igranku a moze i za .... njive. :osmeh:
Sediste je udobna,preglednost je dosta dobra(ne mogu reci odlicna kad nemam bas nesto puno iskustva sa novim traktorima).
jpj5nm.jpg

4rf56x.jpg

10oegiu.jpg

15xra50.jpg
 
Sta da dam kad ne znam,a necu da serem i pricam gluposti.
Ujak je rekao da je spram rusa(imao 5g kad ga je prodao) dosta manji potrosac,tisi u kabini i dosta manje trosi.
Ima reverzer i menjac ima 3 ranga po 4 brzine,za klimu ne znam nisam zagledao.
 
Da ja pomognem, model A110 nominalna snaga 102 ks, motor Perkins 1104D 44TA na sajtu ima jedna greška piše da je Common Rail sistem ubrizgavanja ali nije, obično je ubrizgavanje.Traktor ima kompresor i celu vazdušnu instalaciju u standardnoj opremi, kompresor se uključuje na elektro-magnet kao i klima, a i klima mu je u standardnoj opremi.Što se potrošnje tiče fabrika navodi da troši 198 g/kwh goriva, a Belorus(MTZ 1025) sa kojim je poređen troši 260 g/kwh.
 
Nazad
Vrh