Hattat

Znam i ja da ima dugme, interesovalo me kako je rešeno, tj. kako funkcioniše pošto je meh.hidraulika pa verovatno moze i na ostale traktore da se ugradi.

Pronašao sam da je moguće naknadno ugraditi EHR i na manje traktore , samo sto bosh rexton Srbija se ne bavi time, niti ugrađuju.
 
Hattat=Valtra

attachment.php
 
Evo da nastavim malo pricu zapocetu o ovom modelu Hattat-a. Danas sam ga bas zagledao na sajmu. Odlicno izgleda ono sto se okom moze videti. Da bude prvi traktor na imanju od 30ha, i samo da peva.
2e19njs.jpg

dmz3wx.jpg

2ed4bav.jpg

20pn36.jpg

2nhow7p.jpg

2d2c19e.jpg

307xpq9.jpg

2mh9d6s.jpg

2igyn4l.jpg
 
Ako sam dobro zapamtio, nesto preko 24000 evra, sa uracunatim PDV-om. Ima 68ks. Motor je Perkins, a menjac i hidraulik je jasno ciji su. Ovo bi bio sada nas 569DV da je medju koznim foteljama malo postenja i gledanja nacionalnog interesa.
Tako je, mora doplata za kompresor. Cuo sam koliko, ali sam zaboravio.
 
Bolje je dodati malo pa uzeti 285 koji fakticki ima 1 cilindar vise na motoru i malo vece tockove.

Srdjane, menjac ima 3 brzine, svaku deli na pola (rucica kulturno pored volana na instrument tabli) i ima reduktor spore-brze sto znaci menjac je 12/4.
 
Nista ja tu ne vidim senzacionalno. Za jos 2 hiljadarke Major sa vise konja, vecim tockovima i vecim renomeom, mada ne simpatisem isti.
 
Ici ce i moj ujak na tom putovanju, i on je kupio jeda. A110

Послато са C1905 уз помоћ Тапатока
 
znaci,ovo ce biti lepo druzenje :osmeh:
idemo @mims i ja sa foruma,jel ima još clanova?
 
Nazad
Vrh