Zanimljivosti iz sveta ovaca i koza

Pa lepo Vla. Ja pitam za savet oko magarca a ti mi predlažeš ovo što me navodi na bludne misli. Meni i ovako srčka ne radi kako treba taman bi me roknuo infrakt. Ipak hvala za ovaj spot mada ne razumem reči može se naslutiti o čemu se radi.
 
Sergej je bas energican i najbolji promoter Stare planine a ujedno i svog zavicaja njima idu na ruku geografsko klimatski uslovi za stare rase i podrzavam nekolicinu ozbiljnih a vecih stocara. Svakako lepa prica i prijatna ujedno pored Sergeja kao stozera celog proketa kapu skidam i za ovcare koji su predani i posveceni.
 
dobro vece,trebam savjet ,imam ovna slovenca i ovcu pramenku,sta ce se dogoditi ako se napare s obzirom na to da je ovan skoro uplo veci naspram ovce pramenke,molim savjete
 
Hteo bih da uzmem 2 koze,moze li mi neko reci vise o tome? Da li se isplati,koliko jedu i ostalo?
 
dve mozes i iz jedne baste pod detelinom da othranis,uz kukuruza koji mozes kupiti na dzak kad ti zatreba,racunaj da im treba po dve zidarske fangle kukuruza dnevno,kad doje jarice nesto vise.
 
Nazad
Vrh